salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Bateria Kuchenna: KLUDI BINGO STAR 200

W tym roku liczna rodzina armatury kuchennej KLUDI BINGO STAR wzbogaciła się o nowy model 200. Bateria ta prezentuje zalety godne naprawdę mistrzowskiej kuchni – wylewę można obracać, zginać i wyciągać, dzięki czemu niestraszna jest jej żadna praca w obrębie zlewozmywaka.

Gotowanie nie tylko od święta - nowa płyta indukcyjna Mastercook z wyjątkową funkcją Evolis

Jedzenie to potrzeba nie tylko ciała, ale i ducha. To wspomnienie dzieciństwa i nowe smaki dojrzałości. Proces gotowania ewoluuje wraz z naszym wiekiem i dobrze, gdy kuchnia odpowiada na te zmieniające się potrzeby. Nowa płyta indukcyjna Mastercook, z funkcją Evolis, elastycznie dostosuje się Twoich wymagań – od etapu pichcenia singla, po gotowanie dla dużej rodziny.

Akcesoria Kuchenne ZAK

Prezentujemy kolorową kolekcję akcesorii kuchennych Zak, która ożywi kuchnię w każdym domu. Więcej na stronie internetowej: www.CzerwonaMaszyna.pl

Kuchnia blatem ozdobiona.

Detale decydują o stylu i atmosferze kuchni. To one nadają indywidualnego charakteru, "ubierają" funkcjonalne struktury w oryginalne formy. Bogata gama blatów kuchennych Kronopol pomoże ukształtować przestrzeń kuchenną zgodnie z naszym gustem, bez zbytniego uszczerbku na naszym budżecie remontowym.

Tapety kuchenne - ARTOFWALL

ARTOFWALL to królestwo winylowych tapet samoprzylepnych, wodoodpornych i zmywalnych oraz ogromny wybór naklejek ściennych.

Smakowity przepis na kuchnię

Kuchnia to nie tylko pomieszczenie, w którym przygotowujemy codzienne posiłki – to także miejsce porannych spotkań z rodziną, wspólnych obiadów, chwil wytchnienia przy kawie, nocnych rozmów z przyjaciółmi. To serce domu, kuszące zapachami oraz przyjazną i ciepłą atmosferą. Kuchnia ARGENTO z kolekcji Gawin odzwierciedla wszystkie aspekty współczesnego życia – od potrzeby komfortu i wygody, poprzez nietuzinkowe rozwiązania i wyjątkowe wzornictwo, aż do prawdziwej przyjemności, płynącej z gotowania w urządzonej ze smakiem przestrzeni.

Kuchnie Gawin

Świat XXI wieku to świat szybkich zmian, postępu, nowości technicznych, to świat, który otacza nas kontrastami i zmusza do ciągłego ruchu. Tę nowoczesność w ekskluzywnej formie zawarła firma Gawin, tworząc najnowsze zestawy mebli kuchennych

Kuchnia według Art & Design

Art&Design Studio Projektowe, to firma, która stara się zawsze sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Bardzo cenimy sobie czas oraz wygodę osób, które zapraszają nas do współpracy. Jesteśmy w każdym czasie do Państwa dyspozycji służąc fachową radą i naszym doświadczeniem.

Origami designu

Kiedy modna ostatnio fascynacja Japonią napotyka zachodniego niekonwencjonalnego artystę i osadzona zostaje w konsumpcyjnych realiach luksusu, to rezultatem może być tylko nowa kolekcja filiżanek illy. Tym razem koncern illycaffe zaprosił do współpracy Michaela Butlera, niemieckiego artystę, który dokonał sztuki niezwykłej. Ozdabiając klasyczne filiżanki zmienił optycznie ich kształt. Oto prawdziwa sztuka orgiami XXI wieku ukryta w postaci luksusowych filiżanek.

Siła dębu i witalność oliwki - Meble kuchenne Capri firmy Gawin

W kuchni krzyżują się elementy natury – jej barwy, aromaty i struktury. Jeśli pragniemy na co dzień obcować z ich doskonałą harmonią, wybierzmy nowość z oferty mebli kuchennych firmy Gawin – zestaw Capri

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi