salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
POP zawsze na czasie

Czy zlewozmywak POP od Deante stanie się tak popularny jak muzyka pop? Tak jak muzyczny pop, produkt Deante jest uniwersalny i adresowany do szerokiego grona. Zlewozmywak Pop to idealny kompromis między nowoczesnym wzornictwem i klasycznym urokiem zlewozmywaków granitowych.

Nowy czerwony zestaw śniadaniowy

Śniadanie to podstawowy posiłek w ciągu dnia. Dzięki produktom marki Electrolux, każdy poranek, a zwłaszcza ten walentynkowy, może być wyjątkowy. W nowym czerwonym zestawie śniadaniowym marki Electrolux znajdują się: czajnik elektryczny EEWA7100R, toster EAT7100R oraz blender ręczny UltramixPro Stick Mixer ESTM6200.

KLUDI SCOPE – do małych i dużych kuchni

Na dobry design nie powinno zabraknąć miejsca nawet w najmniejszej kuchni – udowadnia nam to bateria kuchenna KLUDI SCOPE. To nowa propozycja firmy KLUDI, która łączy uniwersalne wzornictwo i praktyczne funkcje.

Niezbędna na kuchennej wyspie

Wyspy kuchenne zagościły na dobre w naszych domach i mieszkaniach. Dzięki nim możemy funkcjonalnie zaaranżować kuchnię i otworzyć ją na salony. Coraz częściej tworzymy wyspy w małych pomieszczeniach i podnosimy ich funkcjonalność wyposażając w zlewozmywak.

Egzotyczny czar drewnianych blatów

Projektując kuchnię, chcemy harmonijnie dopasować jej wnętrze do wystroju całego domu. Najnowsze trendy architektoniczne wykorzystują elementy drewniane, które przełamują prostotę kompozycji i nadają jej wyrafinowania. Wykonane z egzotycznego drewna, niezwykle trwałe kuchenne blaty LINEA firmy DLH Poland wprowadzą do kuchennych wnętrz niespotykany klimat i oryginalną estetykę.

Śniadanie do łóżka - Nie tym razem

Większość osób nie przywiązuje wagi do sposobu i miejsca spożywania posiłków. Jednak odpowiednia ilość czasu poświęconego na jedzenie oraz właściwa oprawa - to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia. Gdzie i z kim najczęściej jadamy?

Stylowe kuchnie od Franke

Firma Franke oferuje możliwość zmiany kuchni w miejsce pełne życia, które spełni oczekiwania domowników. Bogactwo wyboru produktów i inspirujące rozwiązania zaspokoją najbardziej wymagające gusta. Ostatecznie, wszystko pozostaje kwestią wyboru.

Bezpieczna kuchnia dla dzieci i dorosłych

Urządzając kuchnię zwykle pamiętamy o jej modnej aranżacji, stylowych dodatkach, nowoczesnych sprzętach i o wygodzie korzystania. Ale czy nie zapominamy o najważniejszym, czyli bezpieczeństwie, szczególnie najmłodszych użytkowników?

Niepowtarzalne kształty systemu kuchennego Polyedro

Kształty okapu, zlewozmywaka czy baterii z serii Polyedro intrygują, przyciągają uwagę. Urządzenia te są inne niż wszystkie, niepowtarzalne. Projektanci wyposażenia kuchennego stale pracują nad tym, aby ich produkty były jeszcze piękniejsze, oryginalniejsze, nie tracąc przy tym na funkcjonalności.

Komplet do jadalni

Życie w pośpiechu, fast food, kawa w termicznym kubku. To wszystko stanowi naszą codzienność. Jednak od czasu do czasu, warto postawić na przygotowanie posiłku w odpowiedniej oprawie. Podstawą jest oczywiście danie, ale równie ważne wydaje się to, na czym ją podamy.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi