salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Nowość! Bateria Gamma – dominujący akcent w kuchni

Jednym z modnych trendów w aranżacji nowoczesnych kuchni są przestronne i surowe wnętrza, gdzie ilość dodatków ograniczona jest do niezbędnego minimum. Dominują w nich elementy ze szkła i stali, proste meble oraz minimalistyczne w formie sprzęty. W taki wystrój wpisują się baterie zlewozmywakowe Gamma, nowość w ofercie Grupy Armatura, które zwracają uwagę zdecydowaną, geometryczną bryłą.

Kuchnia urządzona ze smakiem

Sercem domu nie zawsze jest salon z wygodną kanapą i telewizorem. Czasem to właśnie kuchnia przyciąga domowników i gości do spędzania w niej wielu chwil. Dzieje się tak nie tylko za sprawą smakowitych aromatów, ale też jej niezwykłego klimatu. Jak sprawić, by również nasza kuchnia nabrała niepowtarzalnego charakteru?

Odśwież domowy klimat – nowe okapy marki Mastercook

Przejrzysta, świeża, pozwalająca oddychać pełną piersią – taka powinna być domowa atmosfera. Cała gama przeróżnych zapachów, jakie powstają podczas gotowania potraw, może ją niepotrzebnie zakłócić. Nowe okapy marki Mastercook, wyposażone w innowacyjne technologie m.in. funkcję wentylowania O2, doskonale oczyszczają i odświeżają powietrze, przywracając mu nieskazitelną czystość i orzeźwiającą moc.

Święta od kuchni

Okres bożonarodzeniowy to czas wzmożonych przygotowań i intensywnych prac porządkowych w naszych domach. Główną rolę w tej świątecznej gorączce odgrywa… kuchnia.

Wybór zlewozmywaka – decyzja na lata

Od czasu, gdy w naszej kuchni zagościła zmywarka, rola zlewozmywaka uległa zmianie. Już nie kojarzy się on ze stertą zalegających naczyń, ale z estetycznie wyglądającym stanowiskiem pracy. Bardzo szeroka oferta rynkowa pozwala na wybór sprzętu nie tylko praktycznego, ale również o oryginalnym wyglądzie i idealnie wpisującego się w styl każdego wnętrza.

Gadżet w kuchni

Klasyczne noże, młynki w kształcie prostokąta czy sztućce z wzorem florystycznym to zdecydowanie za mało! Nastała era rzeczy wielofunkcyjnych: ładnych, ale i praktycznych! Takich, które nie tylko będą pomocne przy codziennych czynnościach, ale także ozdobią wnętrze niebanalnym designem.

Nowe wzory kuchni Nika w ofercie Black Red White

Oferta Black Red White – największej polskiej grupy meblarskiej, producenta i dystrybutora mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – została rozbudowana o dwa zestawy mebli kuchennych: NIKA Prezo oraz NIKA Velio.

Urządzamy kuchnię

Aranżując kuchnię, warto pomyśleć o tym, aby była ona urządzona w sposób praktyczny. Praktyczny nie oznacza jednak nudny. Diabeł przecież tkwi w szczegółach.

Kuchnia w bieli

Biel w aranżacji wnętrz jest czymś ponadczasowym i niezmiennie pięknym. Monochromatyczność, asceza i świetlistość to cechy, które zawsze łączą się z dobrym designem, a biel zdecydowanie charakteryzują wszystkie trzy.

Krzesło krzesłu nierówne, czyli oryginalne siedziska do Twojej kuchni

Jadalnia, to wyjątkowe miejsce w naszym domu – kusi zapachami i integruje domowników. Nierzadko, obok swojego praktycznego zastosowania, traktowana jest również jako estetyczna uczta dla oczu. Elementem, który stanowi niezbędnik wspólnych spotkań, jest krzesło – jego pozycja jest tak mocna, że nic nie jest w stanie go zastąpić, no chyba, że … inne krzesło.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi