salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Deante Minimal – prostota i funkcjonalność

Minimalizm zrodził się w architekturze jako bunt przeciwko secesyjnemu przerostowi formy nad treścią, by z czasem trafić do wnętrz. W stylu tym głównym założeniem jest całkowite ograniczenie wszelkich dodatków, dążenie do prostoty i swoistej ascetyczności wyrazu.

Konkurs KUCHNIA INSPIROWANA SAMSUNGIEM rozstrzygnięty

Wyrafinowane wzornictwo, znakomite pomysły projektantów, stylowe aranżacje gotowych kuchni i cenne nagrody – zakończyły się ponad czteromiesięczne zmagania o tytuł najpiękniejszej kuchni i najciekawszego projektu wnętrza kuchennego w ramach konkursu ,,Kuchnia inspirowana Samsungiem”. Nagrody wręczono zwycięzcom podczas uroczystej gali.

Wyrzeźbione z kamienia – nowa seria granitowych zlewozmywaków Deante

Wybierając zlewozmywak warto skupić się na walorach funkcjonalnych wybranego modelu, czyli jego rozmiarach i kształcie, wyposażeniu oraz sposobie montażu. Nie bez znaczenia jest również materiał z jakiego został wykonany.

Poznaj nowe kuchenne horyzonty

Zlewozmywak kuchenny nie musi już dłużej kojarzyć się nam z nie zawsze lubianą czynnością. Kolekcja Horizont marki SCHOCK dostępna w ofercie CCI Sp. z o. o. to bowiem synonim niezwykłej funkcjonalności, nowoczesnej technologii, bezpieczeństwa i wyjątkowego designu.

Kuchenne gadżety dla mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej spędzają czas w kuchni przygotowując drobne przekąski, bądź wytworne kolacje dla najbliższych. Nieodzownym elementem kulinarnych rytuałów są profesjonalne przybory, które ułatwiają zorganizowanie każdej uczty.

Wiosenna promocja w Gościnnych Pokojach Kuchennych Atlas!

Atlas Meble Kuchenne – spółka należąca do Grupy Black Red White – wprowadził specjalną ofertę cenową na ponad 45 modeli kuchni. W ramach wiosennej akcji asortyment z oferty firmy Atlas dostępny jest z 20% upustem od dotychczasowych cen detalicznych.

Unikalny design i nowoczesne rozwiązania na miarę każdej kuchni - piekarniki Mastercook

Ciepło drewna i stylowych dodatków czy chłód metalu, dopełnionego szkłem? Inspiracja przeszłością czy spoglądanie w przyszłość? Styl retro oraz nowoczesna estetyka prezentują zupełnie odmienne spojrzenia na współczesną kuchnię.

Kuchenna arystokracja – nowa kolekcja garnków Premiere marki Vittore Comforto

Kuchnia to pełne kolorów i aromatów królestwo, w którym codziennie przeżyć można niezwykłą kulinarną przygodę. Zestaw garnków Premiere, nowość od Vittore Comforto, stworzony został z myślą o osobach, które czerpią radość z gotowania i nie boją się zagłębiać w nieznane krainy smaku.

Marmurowe i klasyczne cuda łazienkowe

Z pewnością marmur nigdy nie kojarzył ci się z łazienką. Może czas to zmienić? Calvado.pl proponuje w tym tygodniu zestaw marki NICOL-TURA – eleganckie nablatowe akcesoria łazienkowe wykonane z marmuru Bidasar (w zestawie: dozownik, mydelniczka, kubek, pojemnik na sól do kąpieli).

Funkcjonalna kuchnia z bateriami Grupy Armatura

Kuchnia to miejsce, w którym na co dzień spotykają się wszyscy domownicy. Tutaj przygotowujemy razem posiłki, spożywamy je i sprzątamy po nich. Ważne jest więc aby była funkcjonalnie zaaranżowana. Drobnym, lecz niezwykle istotnym elementem kuchennego wyposażenia jest bateria. Jaką wybrać i czym się kierować, jeśli oferta producentów jest bardzo szeroka?

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi