salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Wodospad czystości w kuchni

Zgodnie z najnowszymi trendami designerskimi od niedawna w naszych domach królują duże, otwarte przestrzenie. Stąd coraz częściej kuchnię łączymy z salonem, kładąc nacisk na jej walory estetyczne. Odpowiedni wystrój wnętrza nie musi jednak oznaczać rezygnacji z trwałości i funkcjonalności kuchennych sprzętów.

Poukładaj sobie życie

Szukanie łyżeczki, chochelki, widelca od kompletu czy tego jedynego, ostrego noża to w każdej kuchni chleb powszedni. Zazwyczaj, gdy są pilnie potrzebne, znikają z zasięgu naszego wzroku i nie wiemy, gdzie ich szukać. Zlew, suszarka, pokój… a może łazienka?

Otwieramy całoroczny sezon na tepan …

Gdy za oknem zimno, zazwyczaj niezbyt chętnie opuszczamy nasz ciepły i przytulny dom. Pozostają nam wtedy jedynie wspomnienia wakacji, upalnych wypadów za miasto oraz spotkań z rodziną i znajomymi przy grillu.

Fragranit w kuchni – trwałe piękno

Fragranit DuraKleen® Plus to nowy materiał, z którego wykonywane są zlewozmywaki firmy Franke. Poprzednia wersja DuraKleen® zawierała mniej naturalnego kamienia.

Kuchnia bezpieczna dla dzieci i wygodna dla mam

Każda mama wie, jak ważne w codziennych przygodach jej maleństwa jest bezpieczeństwo. Niestety, mieszkania nie zawsze są przystosowane do potrzeb małych odkrywców. Zagrożenia czają się wszędzie: kontakty, śliskie powierzchnie, ostre kanty, niebezpieczne przedmioty…

Stół w Błękitach, czyli niebo nad morzem

Błękit idealnie współgra z odcieniami niebieskiego i granatu. Perfekcyjnie prezentuje się w otoczeniu naturalnego drewna. Stół przypomina letnie, przejrzyste niebo nad morzem. Nie obowiązują na nim żadne reguły, liczy się tylko otwartość.

Kuchnia Mistrzów

Odkryj nowe oblicze kuchni razem z kucharskim ekspertem i recenzentem restauracyjnym, Christianem Rachem. Pomocne będą produkty kuchenne marki Tchibo.

Stylowe uchwyty

Uchwyty do mebli stanowią dekoratorską „kropkę nad i”. Są niezbędnym elementem wykończeniowym, podkreślają walory mebli i pozwalają zaakcentować pożądany styl. Mając tego świadomość firma Belmeb wprowadziła do sprzedaży dwa nowe rodzaje uchwytów, którymi można podkreślić wyjątkowość wnętrza.

Dwadzieścia jeden elementów gotowania

Aby przyrządzić potrawy w smaczny, a przy tym zdrowy sposób, nie trzeba posiadać umiejętności mistrza kuchni. Odpowiedni zestaw garnków i naczyń kuchennych pozwoli cieszyć się przygotowaniem posiłków, a jednocześnie sprawi, że będą one pyszne.

Gościnne Pokoje Kuchenne

Atlas Meble Kuchenne – firma należąca do Grupy Black Red White – rozpoczął sprzedaż mebli kuchennych w studiu DOMAR we Wrocławiu. Sklep oferuje wyposażenie kuchni na indywidualne zamówienie klienta. Studio Atlas zlokalizowane jest przy ulicy Braniborskiej 14. W nowym punkcie sprzedaży – o łącznej powierzchni 100m2 – zaprezentowano ekspozycję mebli w stylistyce klasycznej i nowoczesnej, w tym kolekcje: Oktawia, Partycja, Scala oraz Magma.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi