salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Poukładaj sobie życie

Szukanie łyżeczki, chochelki, widelca od kompletu czy tego jedynego, ostrego noża to w każdej kuchni chleb powszedni. Zazwyczaj, gdy są pilnie potrzebne, znikają z zasięgu naszego wzroku i nie wiemy, gdzie ich szukać. Zlew, suszarka, pokój… a może łazienka?

Otwieramy całoroczny sezon na tepan …

Gdy za oknem zimno, zazwyczaj niezbyt chętnie opuszczamy nasz ciepły i przytulny dom. Pozostają nam wtedy jedynie wspomnienia wakacji, upalnych wypadów za miasto oraz spotkań z rodziną i znajomymi przy grillu.

Fragranit w kuchni – trwałe piękno

Fragranit DuraKleen® Plus to nowy materiał, z którego wykonywane są zlewozmywaki firmy Franke. Poprzednia wersja DuraKleen® zawierała mniej naturalnego kamienia.

Kuchnia bezpieczna dla dzieci i wygodna dla mam

Każda mama wie, jak ważne w codziennych przygodach jej maleństwa jest bezpieczeństwo. Niestety, mieszkania nie zawsze są przystosowane do potrzeb małych odkrywców. Zagrożenia czają się wszędzie: kontakty, śliskie powierzchnie, ostre kanty, niebezpieczne przedmioty…

Stół w Błękitach, czyli niebo nad morzem

Błękit idealnie współgra z odcieniami niebieskiego i granatu. Perfekcyjnie prezentuje się w otoczeniu naturalnego drewna. Stół przypomina letnie, przejrzyste niebo nad morzem. Nie obowiązują na nim żadne reguły, liczy się tylko otwartość.

Kuchnia Mistrzów

Odkryj nowe oblicze kuchni razem z kucharskim ekspertem i recenzentem restauracyjnym, Christianem Rachem. Pomocne będą produkty kuchenne marki Tchibo.

Stylowe uchwyty

Uchwyty do mebli stanowią dekoratorską „kropkę nad i”. Są niezbędnym elementem wykończeniowym, podkreślają walory mebli i pozwalają zaakcentować pożądany styl. Mając tego świadomość firma Belmeb wprowadziła do sprzedaży dwa nowe rodzaje uchwytów, którymi można podkreślić wyjątkowość wnętrza.

Dwadzieścia jeden elementów gotowania

Aby przyrządzić potrawy w smaczny, a przy tym zdrowy sposób, nie trzeba posiadać umiejętności mistrza kuchni. Odpowiedni zestaw garnków i naczyń kuchennych pozwoli cieszyć się przygotowaniem posiłków, a jednocześnie sprawi, że będą one pyszne.

Gościnne Pokoje Kuchenne

Atlas Meble Kuchenne – firma należąca do Grupy Black Red White – rozpoczął sprzedaż mebli kuchennych w studiu DOMAR we Wrocławiu. Sklep oferuje wyposażenie kuchni na indywidualne zamówienie klienta. Studio Atlas zlokalizowane jest przy ulicy Braniborskiej 14. W nowym punkcie sprzedaży – o łącznej powierzchni 100m2 – zaprezentowano ekspozycję mebli w stylistyce klasycznej i nowoczesnej, w tym kolekcje: Oktawia, Partycja, Scala oraz Magma.

Ekologiczne kosze kuchenne

Firma Belmeb przygotowała dostosowane do kuchennej zabudowy kosze na śmieci, które pozwalają na ich łatwą segregację. Osobne pojemniki na odpadki, plastik, szkło czy metal pozwalają bez problemowo rozdzielić surowce, które będzie można łatwo ponownie przetworzyć.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi