salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Ekologiczne kosze kuchenne

Firma Belmeb przygotowała dostosowane do kuchennej zabudowy kosze na śmieci, które pozwalają na ich łatwą segregację. Osobne pojemniki na odpadki, plastik, szkło czy metal pozwalają bez problemowo rozdzielić surowce, które będzie można łatwo ponownie przetworzyć.

Dotknij światła

Jeszcze kilka lat temu powszechne było przekonanie, że jedna lampa w centralnym punkcie sufitu wystarczy, aby oświetlić cale pomieszczenie. Taki układ oświetlenia wymaga stosunkowo dużego ładunku mocy.

Okap nad wyspą

Firma Franke Polska wprowadziła do sprzedaży dekoracyjny okap wyspowy Glare, z czterostronnie oświetlonym panelem szklanym oraz z opcją zdalnego sterowania.

Bateria Franke Old England

Ekspansja nowoczesnego designu zaznacza swe wpływy także we wnętrzach kuchennych. Mimo rosnącej popularności prostych linii, geometrycznych cięć i minimalizmu, wciąż nie brakuje miłośników klasyki, poszukujących we wzornictwie odwołań do dawnych epok.

Elegancja w ciszy

Wykańczając elegancką kuchnię należy zwrócić uwagę nie tylko na wzornictwo i jakość wykonania sprzętów kuchennych. O klasie pomieszczenia świadczy przede wszystkim komfort użytkowania, wynikający z przemyślanej technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Biały świt w STOCKHOLMIE

Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia ze słowem Sztokholm - miastem św. Eryka i Wenecją Północy? Jezioro Mälaren, pałac Drottningholm, nagroda Nobla, zima, a może… kuchnia?

Porządek w zasięgu ręki

Gallery to system relingów i akcesoriów, które pozwalają optymalnie zagospodarować obszar wokół zlewozmywaka, a tym samym zyskać więcej przestrzeni i swobody w kuchni.

Biżuteria Kuchenna

Do najnowszej oferty Biżuterii Kuchennej firmy REMES dołączył wyjątkowy Zestaw Rodzinny, dzięki któremu przyrządzisz nawet najbardziej wymyślne danie w sposób zdrowy, szybki i oszczędny - bez tłuszczu, bez soli, bez nadmiaru wody.

Zestaw naczyń kuchennych

Lasagnery, gęsiarka i nietypowe naczynie do gotowania makaronu - to ekskluzywne dodatki uzupełniające klasyczny zestaw naczyń kuchennych Philipiak. Nowe elementy przeznaczone są dla osób szukających kulinarnych inspiracji i ceniących komfort pracy w kuchni.

Ruchoma kuchnia pozwoli uniknąć niespodzianek

Wyposażając mieszkanie lub dom w kuchnie często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważną sprawą jest odpowiednie jej zaplanowanie. Kuchnia jest najczęściej miejscem, w którym spędzamy bardzo dużo czasu i warto zadbać, aby nie tylko była stylowa, ale również spełniała swoje funkcje w sposób optymalny, ergonomiczny i wygodny.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi