salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Dotknij światła

Jeszcze kilka lat temu powszechne było przekonanie, że jedna lampa w centralnym punkcie sufitu wystarczy, aby oświetlić cale pomieszczenie. Taki układ oświetlenia wymaga stosunkowo dużego ładunku mocy.

Okap nad wyspą

Firma Franke Polska wprowadziła do sprzedaży dekoracyjny okap wyspowy Glare, z czterostronnie oświetlonym panelem szklanym oraz z opcją zdalnego sterowania.

Bateria Franke Old England

Ekspansja nowoczesnego designu zaznacza swe wpływy także we wnętrzach kuchennych. Mimo rosnącej popularności prostych linii, geometrycznych cięć i minimalizmu, wciąż nie brakuje miłośników klasyki, poszukujących we wzornictwie odwołań do dawnych epok.

Elegancja w ciszy

Wykańczając elegancką kuchnię należy zwrócić uwagę nie tylko na wzornictwo i jakość wykonania sprzętów kuchennych. O klasie pomieszczenia świadczy przede wszystkim komfort użytkowania, wynikający z przemyślanej technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Biały świt w STOCKHOLMIE

Jakie są Twoje pierwsze skojarzenia ze słowem Sztokholm - miastem św. Eryka i Wenecją Północy? Jezioro Mälaren, pałac Drottningholm, nagroda Nobla, zima, a może… kuchnia?

Porządek w zasięgu ręki

Gallery to system relingów i akcesoriów, które pozwalają optymalnie zagospodarować obszar wokół zlewozmywaka, a tym samym zyskać więcej przestrzeni i swobody w kuchni.

Biżuteria Kuchenna

Do najnowszej oferty Biżuterii Kuchennej firmy REMES dołączył wyjątkowy Zestaw Rodzinny, dzięki któremu przyrządzisz nawet najbardziej wymyślne danie w sposób zdrowy, szybki i oszczędny - bez tłuszczu, bez soli, bez nadmiaru wody.

Zestaw naczyń kuchennych

Lasagnery, gęsiarka i nietypowe naczynie do gotowania makaronu - to ekskluzywne dodatki uzupełniające klasyczny zestaw naczyń kuchennych Philipiak. Nowe elementy przeznaczone są dla osób szukających kulinarnych inspiracji i ceniących komfort pracy w kuchni.

Ruchoma kuchnia pozwoli uniknąć niespodzianek

Wyposażając mieszkanie lub dom w kuchnie często nie zdajemy sobie sprawy, jak ważną sprawą jest odpowiednie jej zaplanowanie. Kuchnia jest najczęściej miejscem, w którym spędzamy bardzo dużo czasu i warto zadbać, aby nie tylko była stylowa, ale również spełniała swoje funkcje w sposób optymalny, ergonomiczny i wygodny.

Kieliszki Velt – każdy toast może być wyjątkowy

Każdy toast może być jedyny w swoim rodzaju dzięki unikatowym kieliszkom z galerii Velt zaprojektowanym przez Marię Veltunzen-Nagrabecką i Leszka Nagrabeckiego. Wytwarzane przy zastosowaniu tradycyjnych metod, zdobione delikatnymi grawerunkami są godne by pić z nich najprzedniejsze trunki.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi