salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Funkcjonalne i modne meble młodzieżowe

Nastolatkowie stanowią zdecydowanie najbardziej wymagającą grupę klientów, której trzeba zaproponować meble zarówno atrakcyjne wizualnie, funkcjonalne, jak i dobre jakościowo. Zestaw mebli młodzieżowych, który w najlepszy sposób będzie łączył w sobie wszystkie te cechy, znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym
meblezagrosze.pl, w którym można nabyć łóżko młodzieżowe, szafę, biurko czy komodę za przysłowiowe grosze.

Zakupy w Internecie

Intertech24 to firma prowadząca sprzedaż internetową. Firma została założona 2000 roku. W ofercie są węże dla każdej gałęzi przemysłu m.in.: węże techniczne, spożywcze, pneumatyczne, ogrodowe, a nawet strażackie. Intertech24 wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, pomaga im wybrać produkty dostosowane do ich potrzeb. Oferta jest skierowana do osób prywatnych oraz firm.

Dziecięcy pokoik pełen uroku. Zobacz co dziś jest „must have”

Dla wielu osób powiększenie rodziny wiąże się z przeprowadzką do nowego mieszkania,
w którym dziecko będzie miało swój własny pokoik. Jednakże często zdarza się tak, że pomimo wielu starań nie jest on tak wygodny i przytulny, jak planowaliśmy. W jaki sposób szybko zmienić jego wygląd? Co dokupić, aby stał się bardziej urokliwy? Podpowiadamy, w jaki sposób można szybko zmienić wystrój dziecięcego pokoiku.

Dziecięcy pokój marzeń

W czwartek, 6 grudnia w klubie Sztuka Architektury przy ul. Andersa 13 w Warszawie, w ramach cyklu „Polskie Wnętrze XXL", odbędzie się kolejne spotkanie z autorami najciekawszej, polskiej architektury wnętrz.

Nowoczesne komody dziecięce

Wybór odpowiedniej komody do pokoju dziecka to sztuka wcale nie łatwa. Komoda musi spełniać kilka zasadniczych funkcji – być funkcjonalna, dobrze wpływać na zdrowie domowników, a także zajmować odpowiednią ilość miejsca. Jak poruszać się w bogatej ofercie producentów i na co zwrócić uwagę, radzi Pinio.

Łóżko piętrowe - marzenie każdego dziecka

Urządzając pokoje dla naszych pociech musimy stoczyć niejedną walkę. Dzieci mają dużą fantazję, która rzadko odpowiada względom praktycznym. Na szczęście są kwestie, w których łatwo dojść do kompromisu... Bo któż z nas nie marzył o spaniu na łóżku piętrowym?

Chłopiec czy dziewczynka? - pierwszy pokój dziecka

Przeprowadzka do własnego pokoju to niewątpliwie duże przeżycie dla malucha. Ma wreszcie swoje miejsce do zabawy, w którym może szaleć, skakać, hałasować i rozrzucać zabawki. Podczas urządzania takiego pokoju rodzice muszą podjąć szereg różnych decyzji dotyczących umeblowania, kolorystyki oraz ustawienia mebli. Zależy od nich nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo dziecka.

Lara polskiej marki Pinio

Wybierając meble do pokoju dziecka, często stajemy przed dylematem: kupić meble na wymiar, czy gotową kolekcję? Meble robione na zamówienie mają wiele zalet, ponieważ dają możliwość zrealizowania projektów dostosowanych do naszego metrażu.

Pinio stawia na folk i pozwala Twojemu dziecku być trendy!

Sztuka ludowa jest znowu modna, a jej motywy zainspirowały projektantów polskiej marki Pinio do stworzenia unikatowej kolekcji mebli dla dzieci- Filo.

Gra w różowy

Kolor różowy albo się kocha, albo nienawidzi. Czy w świecie którym rządzą pogoń za trendami i ciągłe dążenie do doskonałości jest miejsce na kolor uważany za jeden z najbardziej kiczowatych ? Róż to hit czy kicz? Dla nas to absolutny hit.

1   2   3   4   5   6   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi