salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
LG Electronics jednym z ulubionych producentów telewizorów Polaków

LG Electronics jest jednym z najpopularniejszych producentów telewizorów w Polsce. Produkty koreańskiej marki cieszą się uznaniem Polaków i z każdym rokiem pojawiają się w coraz większej liczbie polskich domów. Dzieje się tak za sprawą dobrej jakości i ciekawego wzornictwa, których połączenie zapewnia funkcjonalność i estetykę urządzeń. Producent stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Polaków, dzięki czemu opinia o telewizorach LG jest coraz lepsza.

Efektowne chłodziarko-zamrażarki marki Mastercook

W pięknej kuchni z jeszcze większą przyjemnością przyrządzisz wiosenne sałatki czy rozmieścisz kolorowe świeże warzywa! Chłodziarko-zamrażarki z linii Vinci marki Mastercook z powodzeniem zastąpią klasyczne modele do zabudowy i będą codziennie cieszyć oczy eleganckim wyglądem, bez potrzeby stosowania meblowego frontu.

Twoja inspiracja, nasza innowacja

Russell Hobbs, jeden z wiodących europejskich producentów stylowych małych urządzeń AGD, podgrzewa atmosferę, wprowadzając nową, innowacyjną kolekcję żelazek. Russell Hobbs, w nieco ponad pięć lat, dzięki silnej reputacji marki

Kawa we włoskim stylu

Nowy, ciśnieniowy ekspres kapsułkowy Electrolux Favola A Modo Mio powstał w wyniku współpracy firm Lavazza i Electrolux. Urządzenie ma elegancki, skandynawski wygląd, a przygotowana kawa smakuje jak w prawdziwej włoskiej restauracji. Ekspresy Electrolux Favola A Modo Mio otrzymały nagrodę „Plus X Award 2011” w kategorii „Najlepszy Produkt Roku”. Urządzenia zostały również wyróżnione za wysoką jakość, wzornictwo i łatwość obsługi. Od marca 2012 ekspresy Electrolux Favola A Modo Mio są dostępne na polskim rynku.

Zmieścisz się z całą rodziną

W domach, w których codziennie wyrasta prawdziwa góra zabrudzonych ubrań, ekonomiczne i szybkie pranie jest na wagę złota! A jeśli do tego jeszcze uda się je zrobić za jednym zamachem, to zamiast domowymi obowiązkami, będziemy mogli zająć się przyjemnościami w gronie najbliższych.

Czy można prać w pralce rajstopy i bieliznę

Rozpoczynamy cykl porad „Electrolux radzi”. W ramach cyklu będziemy udzielali różnych podpowiedzi i wskazówek, jak wybrać odpowiedni sprzęt AGD lub jak z niego w pełni korzystać.

W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja

W czasie Świąt mamy zwykle więcej czasu, aby pobyć z rodziną, spotkać się w gronie bliskich znajomych i przyjaciół, posiedzieć wspólnie przy stole i porozmawiać o sprawach ważnych lub błahych. Nim zaświeci pierwsza gwiazdka, pomyślmy o tym, jaką przyjemność możemy sprawić najbliższym, a może też sobie, i skorzystajmy z podpowiedzi marki Electrolux.

Cała w bieli – odświeżająca linia White marki Mastercook

Biel symbolizuje czystość i świeżość, a do tego ma uniwersalny charakter. Dzięki temu doskonale sprawdza się w kuchennych wnętrzach – ułatwiając utrzymanie porządku, optycznie powiększając przestrzeń, a dodatkowo stanowiąc eleganckie tło dla innych barw.

Nowoczesne płyty gazowe

Pomimo silnej konkurencji nowszych rozwiązań takich jak płyty ceramiczne i indukcyjne, płyta gazowa ma swoich wiernych fanów, którzy nie wyobrażają sobie gotowania inaczej niż na gazowym płomieniu.

Piękno i precyzja

Chęć dorównania profesjonalnym szefom kuchni staje się coraz powszechniejszą ambicją gotujących osób. Oczekują, aby urządzenia kuchenne pomagały im uzyskiwać perfekcyjne rezultaty, dzięki możliwości precyzyjnego określania parametrów gotowania. AEG stawia czoła temu wyzwaniu.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2022 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi