salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Zielone Jabłuszko czy Błękit Oceanu

Popularny odkurzacz Ergospace podbił serca użytkowników swoim 13 metrowym zasięgiem, sportowymi detalami i niewielkimi rozmiarami, ułatwiającymi przechowywanie. Teraz nadszedł czas na nowe, modne kolory: Zielone Jabłuszko, Soczysta Pomarańcza czy Błękit Oceanu. A osoby, które cenią ochronę środowiska, mogą wybrać Ergospace w ekologicznej wersji Green.

Dołącz do firmy Electrolux w walce o czystsze oceany

Dołącz do firmy Electrolux w walce o czystsze oceany zadecyduj jaką sumę pieniędzy Electrolux przeznaczy na badania oceanograficzne Celem współpracy Electrolux z organizacjami ekologicznymi Algalita oraz 5 Gyres jest ograniczenie zanieczyszczenia mórz i oceanów tworzywami sztucznymi.

Kolorowy zawrót głowy

Każdego roku Electrolux wprowadza na rynek odkurzacz UltraOne w specjalnym „kolorze sezonu”, dopasowanym do panującej mody. W tym celu projektanci Electrolux uważnie śledzą trendy w przemyśle samochodowym, wzornictwie i modzie.

Sterowanie w kolorze

Płyta indukcyjna AEG HK884400FG z linii Neue Kollektion, to pierwsza w Europie płyta grzejna z kolorowym wyświetlaczem MaxiSight®, który podaje czytelne informacje między innymi o mocy poszczególnych pól grzejnych, zapewniając pełną kontrolę nad procesem gotowania.

Z maszynką Abakan krojenie w kostkę staje się proste

Marka Moulinex od lat jest utożsamiana z produktami funkcjonalnymi, wygodnymi i łatwymi w użyciu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, codzienne gotowanie stanie się łatwe i przyjemne. Moulinex, jako ekspert w dziedzinie przygotowywania potraw, wprowadza na rynek nową maszynkę do mielenia mięsa Abakan.

Systemy do prasowania De’Longhi w służbie zapracowanej ludzkości

Współczesny człowiek po prostu musi wyglądać dobrze, zarówno w pracy, w domu jak i na rodzinnym spacerze. Tylko co zrobić, gdy natłok obowiązków nie pozwala skupić się na tak przyziemnych obowiązkach jak dbałość o garderobę?

Duże pole do popisu – płyta Double Evolis marki Mastercook

W twoim domu każdy jada co innego? Denerwujesz się, przygotowując kolację dla gości, bo twoja kuchenka nie pomieści wszystkich naczyń? Marka Mastercook ma dla ciebie rozwiązanie. Płyta indukcyjna Double Evolis nie tylko pozwala gotować jednocześnie aż w ośmiu naczyniach, ale i dowolnie je rozmieszczać. Z najnowszą płytą marki Mastercook masz więc w kuchni nieograniczone możliwości.

Frytownica De’Longhi F 28311: radość dla małych i dużych żarłoków

Nie ma dzieci, które nie jedzą frytek, wykorzystajmy więc zbliżający się Dzień Dziecka i sprawmy radość swoim pociechom i sobie samym. Radość najmłodszych domowników jest dla rodziców bezcenna. Frytki pasują do mięs, ryb, świeżych lub gotowanych warzyw.

Idealna pani domu

Bycie gospodynią stało się modne! Niegdyś idealna pani domu była zapracowaną i wiecznie zmęczoną kobietą. Jednak czasy się zmieniły, a nowe technologie i unowocześnienia działają obecnie w służbie prawdziwej kobiecości.

Kolorowy zawrót głowy

Każdego roku Electrolux wprowadza na rynek odkurzacz UltraOne w specjalnym „kolorze sezonu”, dopasowanym do panującej mody. W tym celu projektanci Electrolux uważnie śledzą trendy w przemyśle samochodowym, wzornictwie i modzie.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi