salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Prosty sposób na pyszną kawę

Ekspres do kawy Mokka De’Longhi EMKE 42 umożliwia naprawdę błyskawiczne przygotowanie smacznej kawy. To idealny ekspres dla koneserów małej czarnej, bez żadnych dodatków. Ekspres posiada elektroniczny programator czasowy pozwalający na łatwe ustawienie godziny, o której ma być gotowa kawa.

Wysoka wydajność i nowoczesny design okapu

Bogate wzornictwo oraz szeroki asortyment okapów Mastercook pozwala na indywidualną aranżację i własny styl w kuchni. Oczyszczają powietrze, pochłaniają opary, eliminując przy tym wszystkie niepożądane zapachy z otoczenia. Wyróżnia je wysoki poziom wydajności pochłaniania oparów i bardzo cicha praca.

Filozofia SPA od kuchni

SPA – magiczne słowo, które wyzwala uczucie tęsknoty za odpoczynkiem i relaksem. Dzięki marce Mastercook dziś filozofię SPA możemy włączyć do kuchni i stosować ją na co dzień – ciesząc się zdrowiem, dbając o właściwą dietę, i tworząc własną, domową farmę piękności.

Moc dobrego designu jest ponadczasowa

De’Longhi silnie wierzy w moc udanego Designu, zarówno w aspekcie technicznym jak i estetycznym. Stałe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań pozwala na projektowanie i produkcję urządzeń zaawansowanych technologicznie, ale prostych w obsłudze – niezwykle przyjaznych dla użytkowników.

Latem okap szczególnie potrzebny

Gotowanie dla wielu z nas jest prawdziwą przyjemnością, ale intensywne zapachy, szczególnie latem, często stają się utrapieniem. Wtedy na ratunek przychodzi… okap.

Dla koneserów małej czarnej – nowa Primadonna ESAM6620 by De’Longhi

Ekspresy do kawy De’Longhi wyrażają sobą prawdziwie włoskie pochodzenie oryginalnej kawy espresso – styl, jakość oraz idealny mocny smak. Primadonna to automatyczny ekspres do kawy dla prawdziwych koneserów małej czarnej.

Dwa w jednym - nowy piekarnik

W nowym urządzeniu zastosowano absolutnie unikatowe rozwiązanie, dzięki któremu w każdym momencie użytkownicy mogą zadecydować, którą z możliwości warto wykorzystać do przygotowania potrawy czy pieczenia ciast.

Seria Icona – triumfalny powrót retro do kuchni

Najnowsza seria urządzeń kuchennych De’Longhi debiutuje w stylu retro. Wzornictwo przemysłowe przeżywało w latach 50-tych swój renesans, a teraz jesteśmy świadkiem jego wielkiego powrotu. Nic dziwnego, chętnie wracamy do rzeczy pięknych i unikalnych. Niekoniecznie z sentymentu.

Ogrody SPA w domowej lodówce - Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX marki Mastercook

Drobne kropelki wody zraszają świeże, zielone liście sałaty, delikatna, nawilżającą mgiełką pokrywa intensywnie czerwone owoce pomidorów - wbrew pozorom nie jest to opis ogrodu w czasie letniego deszczu, ale warunki, w jakich przechowywane są warzywa i owoce w chłodziarko-zamrażarce LCTD-920 NFX.

Idealna waga na lato i nie tylko!

Za oknem słońce, a temperatura coraz cieplejsza. Chcielibyśmy ładnie i zgrabnie prezentować się w bardziej skąpych strojach, a nawet w… kostiumach kąpielowych. Przekonaj się jaka waga pasuje do Ciebie. Odpowiedz na kilka pytań, a Zelmer podpowie Ci jak jest Twoja waga idealna.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi