salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Wyślij lodówkę na wczasy

Jedziesz na urlop? Pamiętaj, by zgasić światło, zakręcić wodę, wyłączyć z sieci urządzenia domowe i wysłać na urlop także… lodówkę. Jest to możliwe w innowacyjnych chłodziarko-zamrażarkach Samsung typu combi, wyposażonych w funkcję Vacation.

Piroliza – piekarnik, który czyści się sam

Potrawy przyrządzane w piekarniku mają swój niepowtarzalny smak i aromat, a ich jedzenie to prawdziwa przyjemność. Jednak po pysznym posiłku, przychodzi czas na uciążliwe i pracochłonne czyszczenie wnętrza urządzenia i wkładów. W tej niewdzięcznej czynności wyręczy nas piroliza – unikalna technologia stworzona przez Mastercook.

CZY TWÓJ DOM JEST DLA CIEBIE ZAGROŻENIEM

W ostatniej dekadzie powszechnym zjawiskiem stały się alergie, choroby płuc czy astma. Międzynarodowe badania przeprowadzone przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) dowiodły, że przyczyny wielu chorób możemy znaleźć w naszych domach.

Lodówka pełna…funkcjonalnych rozwiązań!

Śnieg to kusząca perspektywa na rodzinny wyjazd w góry, ale szron w zamrażalniku to już znacznie mniej ciekawa wizja. Aby uniknąć problemów związanych z jego osadzaniem, a także polepszyć warunki przechowywania żywności

Kuchnia w śnieżnej bieli

Świeża, lekka, a zarazem wyrafinowana. Łączy w sobie jakość i wysoką technologię z talentem światowej sławy projektanta młodego pokolenia. Futurystyczna kolekcja urządzeń AGD marki Gorenje odsłania swoje nowe oblicze - oto Ora-Ito White!

Siła w ogniu!

Firma ARDO w trosce o dbałość o nasze wydatki wprowadzila na rynek kuchnie gazową TLE 6640 G6X. Tradycyjny wygląd urządzenia wraz z nowoczesnym kolorem INOX to idealna propozycja dla klientów oczekujących tradycyjnych lecz nie banalnych rozwiązań za rozsądną cenę.

Nowe kompaktowe rozwiązania linii Kubus

Firma Franke rozszerzyła asortyment urządzeń, dostępnych w ramach systemu kuchennego Kubus, który dzięki perfekcyjnemu wzornictwu i wyrafinowanym detalom, stał się w krótkim czasie jedną z najbardziej popularnych linii produktowych Franke.

Duża czarna… do kuchni i salonu

Czas spędzony z bliskimi jest bezcenny. Nie bez powodu więc, domowe obowiązki chcemy wykonywać jak najszybciej, tak by wolne od pracy chwile przeznaczyć na zabawę z dziećmi lub spotkania z przyjaciółmi. Pochłaniaczem czasu jest robienie niezbędnych zakupów dla rodziny. Czy chcemy tracić go kilka razy w tygodniu w kolejkach do kas? Może po prostu warto posiadać dużą lodówkę, której pojemność pozwoli na robienie zakupów tylko raz w tygodniu?

Wielkie pranie w Panasonic

Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek polski pralek automatycznych. Sprzedaż zainaugurują trzy nowe modele: klasy premium (NA-16VX1), deluxe (NA-16VG1) oraz standard (NA-14VA1). Nowe urządzenia zostały wyposażone w system 3D Sensor Wash zapewniający wydajne pranie ubrań dzięki czujnikom przyspieszenia kontrolującym prędkość obracania się bębna oraz technologię Inverter, która obniża hałas i zmniejsza wibracje.

Lodówka z fotografią

Twoje dziecko potrafi już robić zdjęcia? Możesz teraz jego ulubioną fotografię zamieścić na drzwiach chłodziarko-zamrażarki MPO 22 SH z linii VINTAGE, marka ARDO daje bowiem swoim Klientom możliwość stworzenia własnej lodówki w niepowtarzalnym stylu.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2022 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi