salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Praktyczne i bezpieczne rozwiązania dla kuchni gazowych

Firma ARDO, lider na rynku dużego AGD, posiada szeroką ofertę kuchni gazowych wyprodukowanych przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, Urządzenia są przyjazne środowisku oraz niezawodne w codziennej eksploatacji. Model został zaprojektowany tak, aby idealnie współgrać z wnętrzem kuchni i pozostałymi urządzeniami marki ARDO.

Okap na nowe czasy

Okap marki ARDO odznacza się wyszukaną estetyką i niebanalną formą. Subtelna ergonomia sprawia, że urządzenie idealnie pasuje do nowoczesnego wnętrza i jednocześnie podkreśla wyrazisty charakter otoczenia.

Elektroniczna pomoc

Producenci kuchennego sprzętu dbają nie tylko o odpowiedni design swoich produktów, ale również o ich funkcjonalność. Wprowadzając elektroniczne nowinki, ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności oraz ciągle zaskakują kreatywnością.

Siła w ogniu!

Firma ARDO w trosce o dbałość o nasze wydatki wprowadziła na rynek kuchnie gazową TLE 6640 G6X. Tradycyjny wygląd urządzenia wraz z nowoczesnym kolorem INOX to idealna propozycja dla klientów oczekujących tradycyjnych lecz nie banalnych rozwiązań za rozsądną cenę.

iLodówka

Lodówka z iPod-em dzięki innowacyjnym funkcjom podbije cały świat. Unikalne połączenie tego nowoczesnego gadżetu z designerską chłodziarko-zamrażarką słoweńskiej marki Gorenje wyznacza światowe trendy, wprowadzając codzienne życie w nowy wymiar.

Bezpieczne dziecko w domu

Dom powinien być ostoją spokoju i bezpieczeństwa. Jednak, jak pokazują statystki, to tu najczęściej dzieci narażone są na najwięcej zagrożeń. Od zapobiegliwości rodziców i opiekunów zależy, czy maluch nie ulegnie wypadkowi. Dlatego też wybierając sprzęt AGD warto zwrócić uwagę na jego funkcje zabezpieczające i chroniące.

Funcjonalność i szybkie gotowanie z płytą gazową

Urządzenie to zostało wyprodukowane przez włoską firmę Ardo, między innymi z myślą o osobach, którym szczególnie zależy na sprawnym przyrządzaniu posiłków.

Prosty i wygodny sposób na ciepłe kanapki

EASY TOUCH przedstawia opiekacz ETA-7302 DREW, pozwalający na jednorazowe przygotowanie dwóch ciepłych kanapek dzielonych na trójkąty.

Urządzenie, które z Tobą współpracuje

Piekarnik do zabudowy HE 085 X marki ARDO to urządzenie wyposażone i zaprojektowane w taki sposób, aby sprawnie i bezpiecznie przygotować nawet najbardziej wyszukane potrawy.

Sygnalizacja świetlna w gotowaniu - Indulight w nowej płycie Mastercook

Kolory towarzyszą nam na każdym kroku - znaki drogowe, linie metra, barwy flag narodowych - w prosty sposób informują i ułatwiają komunikację. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego rozwiązania Indulight, w nowej płycie indukcyjnej IDE64L S, firma FagorMastercook wprowadziła ten sposób komunikowania także do kuchni. System oznaczenia mocy grzania za pomocą barw pozwala na intuicyjne sterowanie procesem gotowania.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi