salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Uproszczone przepisy w kodeksie gotowania - nowa płyta indukcyjna IDI64 S z funkcją Cyclic

We współczesnym skomplikowany świecie ludzie poszukują prostoty, także w kuchni. Dziś coraz częściej preferowane jest to, co jasne, proste w obsłudze i intuicyjnie sterowane. Nowa płyta indukcyjna IDI64 S to kolejny innowacyjny pomysł firmy FagorMastercook, która systematycznie unowocześnia kuchnie Polaków. Zastosowane w niej inteligentne rozwiązanie Cyclic umożliwia znacznie prostszą obsługę, a co za tym idzie - oszczędność czasu i energii.

Ciepły dom w mroźne dni

EASY TOUCH prezentuje grzejnik olejowy ETA-7410 IRWIN zapewniający efektywne ogrzanie pomieszczenia w bezpieczny sposób.

Włoskie Espresso w 25 sekund

Zmęczona natłokiem codziennych wydarzeń i obowiązków? Spędzasz coraz więcej czasu w biurze, jesteś zapracowana i zabiegana? Sięgnij po mocne espresso.

Wiele programów automatycznych oraz duża moc i pojemność

EASY TOUCH przedstawia nowoczesną kuchenkę mikrofalową z eleganckim frontem – ETA-7520 ISABELL. Mikrofala ISABELL bardzo dobrze komponuje się z nowoczesnymi kuchennymi wnętrzami. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość połączoną z funkcjonalnością i estetyką wykonania.

Prawdziwe włoskie espresso w nowej formie

Włoska Marka Bialetti przedstawia nową, rewolucyjną linię expresów do przygotowania włoskiego espresso, cappuccino lub cafelatte w zaciszu domowym. Expresy Mukka, stanowią wyjątkowe połączenie tradycyjnych expresów kawowych z nowoczesną technologią urządzeń przystosowanych do parzenia aromatycznej kawy.

Niewielka pralka o standardowym załadunku

Firma ARDO przygotowała specjalną ofertę dla osób posiadających niewielkie łazienki. Pralka w wersji slim o standardowym, aż 5 – kilogramowym załadunku jest już dostępna na rynku. Linia HEXAGON marki ARDO prezentuje urządzenie pralnicze najwyższej jakości z dostępem do zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Urządzenie, które sprawi, że potrawy nabiorą niepowtarzalnego smaku i aromatu

Firma EASY TOUCH prezentuje stylowy młynek do pieprzu i innych przypraw ETA-7350 VICO. Największym atutem młynka VICO jest funkcjonalność.

Mała, czarna i dużo wypierze

Linia HEXAGON marki ARDO prezentuje urządzenie pralnicze najwyższej jakości. Pralka w nietypowym czarnym kolorze i o dużym 7 – kilogramowym załadunku jest już dostępna na rynku i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród konsumentów.

EASY TOUCH prezentuje nowoczesne żelazko parowe

Firma EASY TOUCH przedstawiła żelazko uniwersalne ETA-5600 THELMA, które łączy w sobie zalety wygodnego i bezpiecznego prasowania.

EASY TOUCH przedstawia funkcjonalny jajowar

Jajowar Easy Touch ETA-7300 RICK cechuje elegancki wygląd i wysoka jakość materiałów, z których został wykonany. Obudowa ze stali nierdzewnej odporna na zarysowania i chroniąca przed pozostawianymi odciskami palców gwarantuje trwałość produktu i pomaga utrzymać urządzenie w czystości. Posiada ono płaską płytę grzejną ze stali szlachetnej oraz koszyk mogący służyć także jako podstawka do jaj. Istotnym elementem jest jego duża pojemność, gdyż można w nim gotować jednocześnie do 7 jaj.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2022 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi