salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Z Indesitem zdążysz na czas

Jeżeli nie chcesz poświęcać wolnego czasu na obowiązki domowe, jeżeli marzysz o posiadaniu urządzeń, które większość pracy wykonają samodzielnie – produkty marki Indesit stworzone zostały właśnie dla Ciebie! Są odpowiedzią na coraz większe wymagania konsumentów oraz idealnym rozwiązaniem dla tych, którym brakuje czasu na wykonywanie prac w domu.

Gorąca woda w 3 sekundy, dzięki Quick&Hot

Pośpiech towarzyszący przygotowywaniu porannej kawy, kiedy jesteś spóźniony do pracy… To już przeszłość! Quick&Hot - nowość firmy Tefal pozwoli Ci w rekordowo krótkim czasie przyrządzić ulubiony, gorący napój lub danie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, ceniących zdrowy styl życia i dbających o środowisko.

Dla pasjonatów kawy i wielbicieli nowoczesnego designu

Krups wprowadził na rynek nową serię automatycznych ekspresów ciśnieniowych do kawy - EA8000. To najbardziej kompaktowe z dostępnych na rynku automatycznych ekspresów, które dzięki technologicznej doskonałości zadowolą każdego konesera kawy.

Wciągające modele

Wszyscy lubimy, gdy nasz dom lśni czystością. Ważne jest jednak to, by utrzymanie w nim porządku nie pochłaniało zbyt wiele czasu. Przyda się do tego pomocnik do zadań specjalnych - nowoczesny odkurzacz Gorenje. Najnowsze modele firmy VCK 2001 Y, VCK 2001 B, VCK 2203 R, VCK 2203 RCY sprawią, że utrzymanie czystości w naszym domu stanie się proste, wygodne i przyjemne.

Hybrydowe lub utradźwiękowe nawilżanie od firmy Zelmer

Temperatura za oknem spada coraz niżej, co oznacza, że nieuchronnie zbliżają się pierwsze przymrozki, a wraz z nimi w naszych mieszkaniach i biurach rozpoczyna się sezon grzewczy. Nie od dziś wiadomo, że nagrzane i suche powietrze jest idealnym środowiskiem dla wszelkiego rodzaju alergenów oraz zarazków i bakterii, dlatego dobry nawilżacz powietrza staje się niezbędnym urządzeniem w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. Wie o tym dobrze firma Zelmer, która właśnie wprowadza na rynek wysokiej jakości nawilżacze, wyposażone dodatkowo w filtry oczyszczające powietrze.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi