salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Electrolux Smoothie Bar Session

Po raz pierwszy w historii, firma Electrolux zaprasza wszystkich chętnych z całego świata do odwiedzenia swojej siedziby głównej w Sztokholmie podczas interaktywnych dyskusji w ramach projektu Smoothie Bar Session. W dniach 23-27 maja za pośrednictwem strony electrolux.com/powermixsilent każdy będzie mógł porozmawiać z pracownikami Electrolux, m.in. z Henrykiem Otto szefem zespołu Global Design Electrolux czy Cecilią Nord odpowiedzialną za inicjatywy ekologiczne w dziale Floor Care.

Maszynka do lodów Kenwood IM250

Wielkimi krokami zbliża się do nas lato i coraz trudniej jest odmówić naszym pociechom kolejnych porcji lodów. Skoro i tak walkę o lody z pewnością i w tym sezonie wygrają najmłodsi, to my rodzice możemy zadbać, jedynie o dobór świeżych i właściwych składników i zacznijmy serwować lody we własnym domu.

Komfort zakupów – największa na rynku lodówka do zabudowy

Jeśli robisz duże zakupy raz w tygodniu, z pewnością potrzebujesz na nie więcej miejsca w swojej lodówce, by żywność była przechowywana w odpowiednich warunkach i nie straciła świeżości.

Żelazka Autoclean w nowej odsłonie

Schowaliśmy już do szafy ciepłe swetry, aby ich miejsce zajęły zwiewne sukienki. Niestety wiosenna i letnia garderoba ma to do siebie, że częściej trzeba ją prasować. Aby prasowanie nie było żmudnym i nudnym zajęciem, marka Tefal przygotowała linie żelazek Ultimate Autoclean, które pierwsze na rynku mają samoczyszczącą się stopę pokrytą szlachetnym palladem, dzięki któremu stopa żelazka jest zawsze czysta i idealnie porusza się po prasowanej tkaninie.

Ponad 100 nowych produktów w ofercie marki Mastercook

W drugim kwartale roku marka Mastercook, jeden z największych producentów sprzętu gospodarstwa domowego w Polsce, wprowadza na rynek bogaty asortyment innowacyjnych produktów w pięciu nowych liniach wzorniczych: Vinci, Maestro, Helios, Spectrum i BioLine. Najnowsza oferta sprzętu AGD zawiera m.in. innowacyjne piekarniki, unikalne modele płyt indukcyjnych oraz wiele innych produktów, które odmienią oblicze każdego domu.

Sokowirówki Ecxel dla najbardziej wymagających

Wraz z nadejściem wiosny marka Kenwood wprowadza na rynek dwa nowe modele sokowirówek dla najbardziej wymagających, dla tych którzy szukają produktów najwyższej jakości, ułatwiających codzienne prace domowe.

Grill De’Longhi BQ 100 – zdrowe i smaczne grillowanie

Wiosenno-letni sezon grillowy już się rozpoczął. Ale nie każdy z nas może i wyjeżdża, co weekend po za miasto, nie każdy posiada działkę. Jak grillować w domu, w mieście?

Electrolux zaprasza do Cannes

W 2011 roku firma Electrolux została oficjalnym partnerem 64.tego Festiwalu Filmowego w Cannes. Z tej okazji przygotowała specjalny konkurs dla swoich klientów „Otwieramy Drogę na Czerwony Dywan w Cannes”. Zwycięzcy będą mieli niepowtarzalną okazję zamieszkać w luksusowym hotelu wraz z gwiazdami, przejść się po czerwonym dywanie, zobaczyć kulisy festiwalu, zjeść wykwintną kolację przygotowaną przez wybitnych Szefów Kuchni i poczuć się jak prawdziwy VIP.

2, 8, ∞ - klucz do nieograniczonych możliwości

Przy niej nie musisz się już w żaden sposób ograniczać. Nie musisz hamować swoich kulinarnych fantazji. Nie musisz się martwić o jakość przygotowywanych potraw… 2 największe na rynku strefy grzewcze, nawet 8 naczyń ustawionych jednocześnie na jednej płycie i ∞ możliwości gotowania, w wyjątkowo krótkim czasie – to rezultat prawdziwej kuchennej rewolucji, której właśnie dokonała marka Mastercook.

Wiosenne metamorfozy wnętrza - Otylia 2006 marki Łucznik

Wiosenne trendy w aranżacji wnętrz inspirują do poszukiwania nowych rozwiązań kolorystycznych. Niepowtarzalne akcesoria w modnych barwach i tkaninach można stworzyć samodzielnie. Maszyna do szycia Otylia 2006 marki Łucznik pozwoli szybko zrealizować wszelkie fantazyjne pomysły i niecodzienne koncepcje dekoracyjne.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi