salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Sekret tradycji, urok wzornictwa, dynamika działania

Czy wiesz, że prawie pół wieku temu powstała pierwsza kuchnia gazowa, kładąc podwaliny pod najwyższą technologię i wyjątkowe wzornictwo, z których do dziś słynie marka Mastercook?

Ergorapido w trzech wyjątkowych odsłonach

Utalentowani polscy projektanci tworzą unikalne egzemplarze odkurzaczy Ergorapido Ergorapido firmy Electrolux to elegancki i lekki, bezprzewodowy odkurzacz, który łączy wysoką skuteczność działania, atrakcyjny wygląd i prostotę obsługi.

Nowy standard kawy z mlekiem

Koneserzy napojów tworzonych na bazie mleka i kawy otrzymują właśnie produkt idealny dla siebie. Jest nim nowy model ekspresu Lattissima Premium firmy De’Longhi. Ekspres powstał w kooperacji z firmą Nestle Nespresso, która jest liderem na rynku kawy porcjowanej.

A jednak można dietetycznie i zdrowo - frytownica F28311 De’Longhi

Większość z nas lubi dobrze przyrządzone frytki, smażone mięsy czy ryby. Ale w nieograniczonym delektowaniu się tymi potrawami przeszkadza myśl, że nie jest to zbyt zdrowy sposób odżywiania. Nowa frytownica F28311 De’Longhi udowadnia jednak, że smażenie potraw na tłuszczu może być i zdrowe, i dietetyczne.

Przygoda z kształtem doskonałym

Kwintesencją stylu nowoczesnych wnętrz jest spójność i elegancja. Linia Inspiration marki Mastercook, dedykowana studiom mebli kuchennych, łączy w sobie najwyższą technologię z niepowtarzalnym wzornictwem. Spójna linia wzornicza sprzętu AGD, jego minimalistyczny, wyrafinowany styl i szlachetna, chłodna stal, nadadzą każdej przestrzeni wyjątkowy charakter. Bogactwo unikalnych rozwiązań i komfort użytkowania inspirują do spełnienia marzeń o kuchni idealnej.

Czajnik Electrolux EEWA7000 najlepszy w teście

Szwedzki Instytut Smartson uznał, że bezprzewodowy czajnik EEWA7000 to najbardziej przemyślany produkt w swojej kategorii

Zapach Świąt

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia to czas kiedy w kuchni wszystko wre. Dosłownie. Jak sprawić, by zapach Świąt kojarzył się tylko przyjemnie? Zainwestować w dobry okap.

Suszarka Alycione marki Mastercook – świeżość i styl bez zagnieceń

Fason klasyczny lub ekstrawagancki, naturalne materiały, bądź syntetyczne tkaniny, szarości albo barwy nasycone – trendy zmieniają się wyjątkowo szybko, ale świeży i nieskazitelnie gładki strój, nigdy nie wychodzi z mody.

Święta pachnące kawą

Każdy z nas ma swoją własną receptę na idealne poranne espresso. Właściwe proporcje kawy i wody, ulubiona filiżanka i towarzystwo bliskiej osoby sprawiają, że z przyjemnością zaczynamy nowy dzień. Nowy, energooszczędny ekspres ciśnieniowy Electrolux CREMAPRESSO zaparzy kawę tak, jak chcemy.

Zastrzyk porannej energii

Pierwszy posiłek w ciągu dnia ma ogromne znaczenie. Nie trzeba być uczonym, by o tym wiedzieć. Jak więc sprawić, aby nasze dziecko nie tylko chciało zjeść śniadanie, ale także otrzymało przy tej okazji wartościowe paliwo, na kilka najbardziej pracowitych godzin? Zdaniem dietetyków, pierwsze śniadanie dziecka powinno być tak skomponowane, aby zapewnić organizmowi potrzebną na cały dzień dawkę energii, witamin i mikroelementów.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi