salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
PYSZNE I PIĘKNE ŚNIADANIA

Unikalny design, charakterystyczny czerwony kolor, ergonomiczne i niezawodne. Takie są nowe produkty KMix z serii śniadaniowej. Tworzą je toster TTM021 oraz czajniki; klasyczny SJM021 i SJM031 – w kształcie tradycyjnego czajnika stawianego na gaz.

Eco-logiczny wybór z zielonej linii Eco

Mieniące się milionem odcieni skrzydła motyla to jeden z najwspanialszych cudów natury. Nie bez przyczyny właśnie taki motyw umieścił Samsung na najnowszych, zielonych modelach ekologicznych odkurzaczy: bezworkowym Jazz Eco Butterfly SC67G7 oraz workowym Cupid Eco Butterfly SC61E7.

Nowy wymiar kawy

De’Longhi Intensa - już sama nazwa najnowszej kolekcji ekspresów mówi za siebie. Aksamitne, mocne espresso lub pieniste, rozweselające cappucino w zależności od pory dnia i twojego nastroju. Ekspresy Intensa to urządzenia zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu, dostosowane do intensywnego rytmu życia współczesnych kosmopolitów. Żyjemy szybko, dlatego oczekujemy perfekcji w detalach, szanujemy czas, bo wciąż go nam brakuje.

Więcej przestrzeni w łazience, więcej wolnego czasu

Suszarki marki Mastercook to idealny sposób na suche i świeże pranie w niecałą godzinę, nawet w zimne, deszczowe dni. Jedyna na rynku suszarka ładowana od góry posiada wiele praktycznych rozwiązań, a dzięki swoim niewielkim, kompaktowym wymiarom, zmieści się w każdej, nawet najmniejszej łazience.

Sprzęt skupiony…

Projektanci Mebel Rust pracując nad modelem Funchal w wyjątkowy sposób połączyli wygodę z estetyką. Urządzenia AGD wbudowane zostały w szafki kuchenne na wysokości ok. 90cm. W ten sposób powstała idea… sprzętu skupionego, umieszczonego na jednej wysokości - w kompozycji linearnej.

Prawdziwa przyjemność pieczenia - piekarniki Mastercook

Soczyste mięsa, pulchne makowce czy aromatyczne, delikatne pasztety to dania, które z łatwością przygotujemy w piekarnikach marki Mastercook. W ich przyrządzeniu pomoże nam funkcja Automatic Chef, w którą został wyposażony model MF-830X.

Funkcjonalna kuchnia w najlepszym stylu

Grupa przyjaciół, dobre wino i nietuzinkowe przekąski – brzmi jak początek niezapomnianego wieczoru. Ile razy zdarzało się jednak, że gospodarze przyjęcia, zajęci przygotowaniem kolejnych potraw, nie mieli czasu dla swoich gości?

Nowoczesny design i niezawodna funkcjonalność

Elegancki dom to także stylowa i funkcjonalna kuchnia. Nowy piekarnik Samsung Geo sprawia, że gotowanie staje się przyjemnością. Nowoczesny design w połączeniu z nowatorską i proekologiczną technologią, prostą obsługą oraz łatwym czyszczeniem – to właśnie Geo.

Roboty kuchenne Kenwood

Roboty kuchenne Kenwood oferują bardzo szeroki zakres funkcji, praktyczne i ergonomiczne, szybko stają się niezastąpionymi towarzyszami przy codziennym przygotowywaniu potraw. Współczesne gotowanie jest szybkie, ale jednocześnie bogate w składniki, zróżnicowaną dietę i dbałość o estetykę przygotowywanych potraw.

Alpejski przysmak na długie, zimne wieczory

Lekiem na niesprzyjającą aurę za oknem mogą być wieczory spędzane w gronie przyjaciół, których nieodłączną częścią jest jedzenie rozgrzewających dań, często wspólnie przygotowanych, i picie wina. Idealnie na taką okazję nadaję się fondue – potrawa, którą wymyślili szwajcarscy górale.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi