salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Aviano - meble do jadalni

Atrakcyjna, nowoczesna kolekcja mebli, wykonana z naturalnej okleiny anegre, wybarwionej na ciepły kolor orzech jasny, ekologicznym, wodnym lakierem.

Wygodniej w meblach Vox

Marka Meble Vox wprowadza do oferty nowe kolekcje mebli tapicerowanych. Różnorodne stylistycznie sofy, fotele i kanapy narożne powstały z myślą o wnętrzach klasycznych i nowoczesnych. Poszczególne modele wykonane zostały w pokryciach ze skóry naturalnej, tkaniny, skóry typu bycast.

Meble w zgodzie z najnowszymi trendami

Meble Koinor słynną z doskonałej jakości materiałów, najwyższej jakości skór i pięknych tkanin. Atutem jest także ciekawe wzornictwo. Jak produkty tej firmy prezentują się na żywo można zobaczyć do 31 maja w Max-Fliz przy ulicy Zakopiańskiej 58 w Krakowie.

Minuetto do salonu

Model marki Kler narysowany prostą i subtelną linią. Wygładzone krawędzie i doskonałe proporcje pozwalają umieścić go w iście neoklasycystycznych wnętrzach, których zostanie prawdziwym gospodarzem.

Sinfonia

Mebel królujący w wielkich salonach. Sofy, budowane z modułów mogą tworzyć asymetryczne, rozległe i leniwe układy. Duża, mocna bryła mebla daje niezwykły efekt – mięciutkie, łagodnie opadające pod naciskiem siedzisko gwarantuje komfort naprawdę wyjątkowy i godny najdostojniejszych gości..

Sarabanda

Uporządkowanie. Stabilność. A jednak wciąż kobieca elegancja. To wszystko charakteryzuje nowy zestaw do salonu - Sarabanda, marki Kler.

Zabawa konwencją z kolekcją Rafael

Czy można połączyć zamiłowanie do mebli stylizowanych z sympatią dla nowoczesności? Kontrastowe zestawienia mogą zagościć w naszych wnętrzach tworząc wystrój o oryginalnym charakterze. Stylizowane kształty brył z kolekcji Rafael harmonijnie wkomponują się w przestrzenie nowoczesnych domów i mieszkań, bez osiągnięcia niepożądanego efektu przypadkowości.

Najnowsze modele mebli Kler

Prezentujemy 3 wzory z nowej lini opatrzonej symbolem "W". Meble zostały zaprojektowane w zespole z udziałem włoskich projektantów a ich oficjalna premiera na rynku europejskim będzie miała miejsce podczas największych targów meblarskich w Mediolanie.

Salon kwitnący elegancją – sofa MONZA Fabryki Mebli Gawin

Pełne gotyckich zabytków, leżące w okolicy Mediolanu włoskie miasto Monza to mała ojczyzna producentów tkanin i dywanów, służących pięknu wnętrz naszych domów i mieszkań. Jego nazwą obdarzono również jedną z najnowszych propozycji Fabryki Mebli Gawin – pełną niepowtarzalnej urody przestronną sofę, która, ciesząc oko swym niezwykłym kształtem, będzie niezastąpioną towarzyszką codziennych chwil odprężenia. Przestronna sofa MONZA to mebel, który pozwoli nam wykreować salon komfortowy.

Kanapowa gra w domino

Meble modułowe to właściwa odpowiedź na potrzeby współcześnie urządzających wnętrza. Znajdują zastosowanie zarówno w pokaźnych przestrzeniach domów czy apartamentowców jak i w mieszkaniach o zdecydowanie skromnym metrażu.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi