salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor:  Dodano: 2011-06-28

Tommy od MM Collection – „wypoczynek” o wielu twarzach


Wybierając zestaw wypoczynkowy, najważniejsze jest jego przeznaczenie i wytrzymałość. Do spania, czy do siedzenia – zawsze musi być on wygodny, funkcjonalny i dopasowany do charakteru użytkownika.
Zestaw wypoczynkowy Tommy, dostępny w ofercie MM Collection - producenta  mebli tapicerowanych, składa się z wielu funkcjonalnych części, które dowolnie możemy ze sobą konfigurować. Do dyspozycji mamy zarówno fotele, narożniki, sofy czy różnej szerokości pufy i inne akcesoria.

Wiodącym elementem konfiguracji mogą być sofy 2-osobowe, 2,5-osobowe, oraz 3-osobowe. Dostępne są modele nierozkładane oraz rozsuwane z pojemnikiem na pościel. Nowością w sofach Tommy jest funkcja spania (w sofie 2,5), która dotychczas dostępna była jedynie w układach narożnikowych.

Indywidualne gusta każdego użytkownika, mogą zostać zaspokojone przez dobór dodatkowych, mniejszych akcesoriów, jak np. metalowe lub drewniane nogi, podłokietniki dostępne w różnych rozmiarach czy zagłówki. Ich odpowiednia regulacja znacznie wpływa na odciążenie kręgosłupa użytkownika, sprawiając, że mięśnie szyi „odpoczywają” podczas siedzenia.  

Trwałe tkaniny obiciowe (od skóry naturalnej, ekoskóry, po materiałowe) dostępne są w dowolnej wersji kolorystycznej. Wygodne i funkcjonalne pokrycie sprawdza się zarówno na długich spotkaniach z przyjaciółmi, samotnym wieczorze z książką, jak również podczas zabaw najmłodszych domowników.© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi