salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Jaką drabinę aluminiową kupić do domu?

Wiosna nadeszła pełną parą, stwarzając idealne warunki, aby rozpocząć zaległy remont. Odświeżenie domu to przyjemne zajęcie, bo od razu widać efekty naszej pracy, ale tylko z odpowiednim sprzętem. Przycięcie winorośli na jednej ze ścian domu, odświeżenie sufitu w łazience, a może całkowita zmiana koloru ścian w salonie? Zadań jest mnóstwo, a będzie nam łatwiej, jeśli wyposażymy się w idealną drabinę.

Jak wybrać projekt domu?

Własny dom to marzenie niemal każdego z nas i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Jednak zanim przystąpimy do jego realizacji musimy zgromadzić odpowiednie środki finansowe, a następnie wybrać właściwy projekt. I to właśnie tą kwestią się tutaj zajmiemy. Na co więc zwrócić uwagę podczas selekcji projektów domu?

Dlaczego warto stawiać na domy z użytkowym poddaszem?

Domy parterowe z użytkowym poddaszem są dziś bardzo popularne pośród mieszkańców naszego kraju i możemy być pewni, że w najbliższej przyszłości ich popularność dalej będzie rosła. Nie ma w tym nic dziwnego, bo mają one mnóstwo zalet.

Czas na szybkie i niedrogie zmiany w mieszkaniu!

Nudne i ponure wnętrza mieszkań są utrapieniem wielu osób. Zniszczone przez czas domagają się wprowadzenia zasadniczych zmian. Ci, którym wydaje się, że odmienienie charakteru swego mieszkania wymaga ogromnych nakładów finansowych i długotrwałych prac są jednak w błędzie. Wystarczy odrobina pomysłowości, by za rozsądną cenę całkowicie odmienić swe mieszkanie. Czasami wystarczy zmiana kolorystyki wnętrza lub przestawienie mebli. Jakie patenty na szybką odnowę swych wnętrz mają kreatywni Polacy?

Rattan w domu – stylowo i praktycznie

Najnowsze trendy aranżacyjne obejmują używanie naturalnych materiałów i kolorów. Do łask powraca rattan, jak dotąd kojarzony głównie z wyposażeniem ogrodu czy werandy. Rattanowe sprzęty są uniwersalne same w sobie, jednak przy odrobinie finezji i pomysłu pozwalają na wypracowanie rozmaitych rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki nim bez trudu nadamy letniego charakteru wielu pomieszczeniom naszego domu.

Kilka pomysłów na stół do jadalni

Czasy, w których pokój dzienny spełniał rolę gościnnego, jadalni, a nawet sypialni na szczęście odchodzą w niepamięć. Kupując mieszkanie, czy budując dom coraz częściej przeznaczamy jedno z pomieszczeń na jadalnię i nawet, jeśli nie posiada ono dużego metrażu, chcemy by było to miejsce reprezentacyjne, w którym celebrujemy odświętne chwile z bliskimi i podejmujemy gości.

Odkryj tajemnice Color Stories

Wydawać by się mogło, że w temacie kolorystki wnętrz powiedziane zostało już praktycznie wszystko. Tysiące odcieni farb i różne stopnie połysku sprawiają, że klienci dysponują bardzo szerokim wachlarzem możliwości dekoracyjnych. Dla Benjamin Moore, amerykańskiego producenta ekskluzywnych farb to wciąż za mało! Idea nowego projektu była niesłychanie ambitna.

Gorąca paleta Rhythm na pierwsze ciepłe dni

Ciepłe i intensywne barwy oraz odważne połączenia to cechy charakterystyczne propozycji RHYTHM od PARA Paints. Paleta Rhythm zaskakuje swoją różnorodnością. Powstała z inspiracji nowoczesnymi metropoliami, gdzie przenikają się wpływy różnorodnych nacji i kultur.

Jakie drzwi w naszym wnętrzu

Drzwi powinny spinać całość aranżacji, dlatego ich wybór powinien uwzględniać kolory i fakturę podłóg oraz ścian we wnętrzu. Inne będą prezentowały się dobrze w towarzystwie antyków, inne w wystroju czerpiącym z współczesnych trendów.

Ponadczasowy styl drewna

Drewniana podłoga nigdy nie wyjdzie z mody. Owszem pojawiają się trendy, ale tylko jeśli chodzi o kolorystykę, czy wykończenie. Drewno zawsze pozostanie numerem jeden wśród podłóg. Posiada niesamowity urok, który sprawia, że idealnie wygląda we wnętrzach w stylu klasycznym, jak nowoczesnym.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi