salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
pościel hotelowa

W każdym pokoju hotelowym łóżko jest istotnym meblem , które stanowi o komforcie pokoju. Wygodne i estetyczne rzutuje na odbiór całego pomieszczenia. Właściciel hotelu powinien być świadomy , że inwestycja w dobre łóżko to wymóg niezbędny w prowadzeniu takiego interesu. To nie wielkość pokoju, nawet nie widok z niego , czy bogactwo ozdobników , ale pościel hotelowa odpowiednio dobrana podnosi standard hotelu. W dzisiejszych czasach producenci prześcigają się w pomysłach i tak pościel hotelowa dostępna jest w różnych kolorach, i fasonach.

Francuska majówka trwa dalej

Showroom „Francuskiej Werandy“ przy ul. Kopernika to jeden z najmodniejszych adresów na wnętrzarskiej mapie Warszawy, szczególnie lubiany przez miłośników francuskiego stylu w aranżacji wnętrz.

Wiosenne wnętrza, czyli kwiat w roli głównej

Wiosna pobudza do zmian. Po „zimowym śnie” metamorfoza przyda się nie tylko nam, ale także naszemu otoczeniu. Co zrobić, aby wnętrza domów i mieszkań nabrały wiosennego uroku? Wystarczy ożywić je kwiatami. W tym sezonie oprócz wersji ciętej i doniczkowej odkrywamy ich nowe oblicze.

Wiona na stole

W końcu dookoła zrobiło się zielono, słoneczniej i cieplej. Przyjazna aura skłania do porządków i zmian. Warto zatem wykorzystać tę pozytywną energię i odświeżyć również wnętrze swojej jadalni i kuchni. Wystarczy, że sięgniemy w tym celu po delikatną, kwiecistą porcelanę, by poczuć wiosenny klimat.

Rolety – praktyczna dekoracja okna

Wiosna w pełni! Zainspirowani piękną pogodą za oknem, decydujemy się na metamorfozę mieszkania. Urządzając wnętrza, nie zapomnijmy o oknach. Dekoria.pl – producent tekstyliów domowych – poszerza swoją ofertę o rolety zwijane: transparentne oraz blackout.

Męski powrót do natury

Ideał mężczyzny zmienił się na przestrzeni wieków. Dawniej odważny myśliwy, szlachetny rycerz czy też wielki uczony stanowił wzór do naśladowania. Współczesny typ faceta ewoluował, zamykając go w czterech ścianach biurowca, w którym spędza pół życia. Jednak, czy ta zmiana doprowadziła do upadku jego prawdziwej natury?

Świet(l)ne drobiazgi

Drobne elementy wystroju mieszkania nie ograniczają się już do mniej lub bardziej gustownych ozdób na półkach. Postęp miniaturyzacji w technice sprawia, że z coraz większą precyzją możemy aranżować przestrzeń wokół nas.

W kolorze miłości

Walentynki to doskonała okazja, by powiedzieć „kocham”, ale i obdarować drobnym upominkiem ważną dla nas osobę. Dekoria.pl przedstawia ciekawe pomysły na prezenty, które przez długi czas będą przypominać wspólnie spędzone chwile.

Świąteczne drzewko inspiruje

Święta Bożego Narodzenia są czasem szczególnym. Celebrujemy je kupując bliskim prezenty, strojąc choinkę czy przygotowując specjalne dania. Dzięki inspiracjom marki Tikkurila możemy wykreować magiczną atmosferę: samodzielnie zdobione drobiazgi przyniosą bliskim szczególną radość a świąteczna metamorfoza pokoju może stać się rodzinną tradycją.

Ściana ładnie tynkowana

jej powierzchnię przed oddziaływaniem szkodliwych czynników wewnątrz i na zewnątrz budynku. W coraz większym stopniu doceniamy też walory estetyczne tego materiału.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi