salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Wybieramy meble do pokoju młodzieżowego

Umeblowanie dziecięcego pokoju zazwyczaj nie sprawia większych problemów. Wystarczą podstawowe meble i dużo miejsca na zabawki. Jednak dzieci rosną, zmieniają się w nastolatki. Wyrastają z dziecięcych, pastelowych mebelków. Nie są jednak na tyle dorosłe, aby otaczać się ciężkimi, poważnymi meblami. Wraz z wiekiem zmienia się ich gust, charakter i potrzeby. Pokój młodzieżowy musi być funkcjonalny, zapewnić miejsce do odpoczynku i do nauki, do przechowywania ulubionych rzeczy, a także do spędzania czasu z przyjaciółmi. Wybierając meble młodzieżowe warto dopuścić nastolatki do głosu. To w końcu one będą mieszkać w tym pokoju, a nie rodzice. Warto postawić na dialog i współpracę w kwestii umeblowania młodzieżowego pokoju.

Wybieramy dekoracje ścienne z motywem natury

W ostatnich latach wzornictwo oscylujące wokół natury stało się bardzo pożądane we wnętrzach. Ma to związek nie tylko ze wzrostem światowych tendencji skupiających się na ochronie środowiska naturalnego i działaniach ekologicznych, ale również pewnym przesytem w zakresie dekoracji. Jakie motywy związane z naturą będą cieszyć się w nadchodzącym sezonie największą popularnością?

Deski kompozytowe na taras: wady i zalety.

Decydując się na budowę tarasu, warto rozważyć zastosowanie materiału, który będzie nam przydatny na długie lata. Wybór deski kompozytowej na taras będzie bez wątpienia bardzo trwałym i przede wszystkim funkcjonalnym rozwiązaniem. Taras z nich wykonany nie wymaga konserwacji, w wyglądzie niewiele odbiega od drewna. Jakie są jego wady i zalety?

Jak zadbać o porządek w domu, w którym mieszka kot?

Osoby, które mają w swoim domu zwierzęta, szczególnie koty i psy, wiedzą, że utrzymanie porządku do najłatwiejszych zadań nie należy. Prawdę mówiąc, trzymanie w domu czy w mieszkaniu jakiegokolwiek zwierzęcia nie jest zalecane osobom pedantycznym. Nie oznacza to, że nie da się utrzymać porządku żyjąc pod jednym dachem z kotem. Wystarczy tylko wprowadzić w życie kilka prostych zasad.

Jakie trendy w urządzaniu wnętrz będą dominować w 2019 roku?

Z roku na rok mieszkamy coraz ładniej. Dbamy o swoją domową przestrzeń, dobierając do niej takie dodatki, które uczynią z niej przytulne i miłe dla oka wnętrze. Poznajcie nadchodzące trendy w projektowaniu wnętrz w 2019 roku w oparciu o analizę kolorystyczną, materiałową i wzorniczą.  

Twoja luksusowa rezydencja

Nie tylko posiadacze ogromnych wilii i rezydencji urządzają luksusowe wnętrza. Najwyższy standard wykończenia światowej jakości, prawdopodobnie równie dobrze może prezentować się małej kawalerce, jak i w 300-metrowym domu. Tym razem jednak postanowiliśmy przekonać się jak wyposażyć rezydencję. Przysłowie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach i w przypadku wykończenia wymarzonego lokum, okazuje się to prawdą, zwłaszcza gdy rzecz dotyczy najdrobniejszych detali. Gdzie zatem szukać fachowego wsparcia w urządzeniu światowego domu? Sprawdzamy. 

Mieszkania deweloperskie w Polsce - ceny w największych miastach

Nowe mieszkania sprzedają się coraz lepiej, podczas gdy sprzedaż lokali z rynku wtórnego pozostaje na stałym poziomie. Deweloperzy budują wiele mieszkań, a większość z nich znajduje nabywców na długo przed zakończeniem inwestycji. Ile kosztują mieszkania od dewelopera w największych polskich miastach? Oto zestawienie przygotowane na podstawie danych zgromadzonych przez serwis Bankier.pl w lipcu 2018 roku.

Komfort siedzenia i leżenia

Jeśli nie liczyć łóżka, to meble tapicerowane, te miękkie, wygodne, są ulubieńcami każdego domu. To na nich można się wygodnie rozsiąść z dobrą książką, z codzienną gazetą albo ulubionym czasopismem. To one pozwalają się zadumać, zasłuchać w dźwiękach muzyki. To one służą człowiekowi oglądającemu telewizję lub zwyczajnie drzemiącemu, gdy program nie porywa, dzień był ciężki, a sen krótki. To na nich układają się nasze ukochane psy i koty, bo wiedzą równie dobrze jak my, gdzie jest najwygodniej.

Moda na deweloperskie

Marzenie o własnym M nie jest tylko domeną młodych. Czasem chcemy poprawić sobie warunki życia, albo najzwyczajniej w świecie rozpoczynamy nowe w innym mieście. I zanim rozpoczniemy przeglądanie ofert, powinniśmy zacząć od ustalenia priorytetów takich jak na przykład wielkość, ilość pokoi, rodzaj bloku czy też dzielnica. Ważnym kryterium będzie też to, czy decydujemy się na mieszkanie z rynku pierwotnego czy też wtórnego. Takie ustalenia pomogą nam dokonać właściwego wyboru, bo przecież z założenia nie szukamy lokum na rok czy na dwa lecz na zdecydowanie dłużej, czasem na całe życie.

Serwisowanie klimatyzacji – co i jak?

Długie i bezproblemowe działanie klimatyzacji jest gwarantowane poprzez regularnie dokonywane przeglądy tej. Odpowiednie serwisowanie prowadzi do wielu korzyści i pozwala wyeliminować większość awarii układów klimatyzacji. Jeżeli więc pragniesz bezproblemowo i naprawdę komfortowo korzystać z klimatyzacji to zapraszamy do naszego tekstu, w którym to przedstawiamy w jaki sposób podchodzić do serwisowania, aby naprawdę wiele na takim działaniu zyskać i być z niego bardzo szczęśliwym.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi