salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Praktyczny salon – rozkładany stolik kawowy

W salonie nie może zabraknąć stolika – to stwierdzenie, z którym zgodzi się większość z nas. Stolik to mebel, przy którym można wykonywać wiele czynności, a bez niego właściwie ciężko wyobrazić sobie komfortową przestrzeń salonową. Stolik pozwala na to, by potrzebne rzeczy mieć zawsze pod ręką. Pozwala na ustawienie kubka z kawą i dogodne ułożenie notatek podczas pracy czy nauki. Ponadto można na nim ustawić ładne dekoracje, nadające stylowego charakteru wnętrzu. Bez stolika nie ma mowy o komfortowym funkcjonowaniu w salonie.

Polskie domy są coraz bardziej inteligentne

Od technologii rodem z science fiction po standard rozwiązań – dziś 70% Polaków uważa, że już za 5 lat nasze domy i mieszkania będą inteligentne. Jedynie 7% osób sceptycznie ocenia prawdopodobieństwo, że smartdom stanie się w bliskiej przyszłości powszechny.

Wypadki się zdarzają

Zazwyczaj zdarza się tak, że los nam nie sprzyja akurat wtedy, kiedy bardzo nam się spieszy lub na czymś nam zależy. Taka złośliwość rzeczy martwych. Takie nieplanowane zdarzenia skutecznie mogą pokrzyżować plany, jak i popsuć humor. Co górze mogą mieć również nieprzyjemne konsekwencje nikt z nas nie chce spóźnić się do pracy czy na egzamin tylko dlatego, że popsuł się samochód lub też zamek w drzwiach mieszkania lub samochodu i po prostu jesteśmy uziemieni.

Zasada działania przydomowej oczyszczalni ścieków

Wartości ekologiczne są coraz ważniejsze dla polskiego społeczeństwa, dlatego przydomowe oczyszczalnie ścieków cieszą się rosnącą popularnością. Jak działają tego typu konstrukcje? Gdzie można je instalować?

Nowocześnie czy rustykalnie?

Urządzając dom lub mieszkanie, mamy do wyboru rozmaite style lub po prostu tworzymy z rozmaitych przedmiotów coś własnego, nieszablonowego, niedającego się zaszufladkować. Po długich dziesięcioleciach peerelowskiego bezguścia, urządzania wnętrz tym, co udało się wystać w kolejkach, a także poczucia pewnego zacofania, ogromną popularność zyskał ultranowoczesny minimalizm, nawiązujący niekiedy do skandynawskiego chłodu.

Więcej światła, zwłaszcza w chłodne pory roku

Wyobraź sobie dużą, wiszącą lampę na sześć żarówek. Nowoczesny klosz ze szkła w kolorze chromu, a wewnątrz niego kryształowe wisiory, maskujące żarówki. A właściwie nie, nie wyobrażaj sobie, bo taka lampa istnieje. Reprezentuje linię Zuma Line Crystal, a można ją kupić poprzez stronę internetową
http://urzadzajtanio.pl/product-pol-17836-Zuma-Line-CRYSTAL-P0076-06X-Lampa-Wiszaca.html. Także na raty, bo nie jest tania.

Korzyści ze światłowodu w firmie

Internet światłowodowy to najnowocześniejszy sposób na podłączenie się do sieci w dzisiejszych czasach.

W czym światłowód jest lepszy od proponowanych nam dotychczas tradycyjnych połączeń kablowych oraz LTE?

Choinki z internetu

Na placyku pod marketem jest stosunkowo ciemno, dobiega tu tylko światło przenikające przez szerokie, oszklone drzwi centrum handlowego oraz wątpliwy blask okolicznych latarni. Pada zamarzający deszcz, zacina wiatr. Zmarznięty człowiek pakuje właśnie kolejną choinkę, zawijając ją w siatkę, którą ciągnie ze sporych rozmiarów bębna. Jest wyraźnie nie w humorze, ma pewnie dosyć i tej pogody, i marudnych klientów. Ten by chciał wyższą, tamten szerszą, jeszcze innemu prawie się podoba, ale jednak odstawi (byle gdzie) i będzie grzebał dalej.

Jak optycznie wydzielić aneks kuchenny od salonu?

Niewielka powierzchnia polskich mieszkań skłania coraz więcej osób do wydzielania aneksów kuchennych w salonach. Dzięki temu w mieszkaniu uzyskuje się przestrzeń do stworzenia sypialni, dodatkowego pokoju dla dziecka czy gabinetu dla osoby pracującej zdalnie. Co zrobić, aby optycznie wydzielić aneks kuchenny od salonu?

Elegancko i nowocześnie

W urządzaniu wnętrz coraz więcej ludzi wybiera minimalizm jako ten, który jest idealny do niewielkich pomieszczeń, świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Według tych trendów dobieramy kolory, armaturę i meble. Dodatki oraz niezbędne i całkiem zbędne akcesoria dodają całości niesamowitego szyku. Dzięki bieli, odpowiednio rozmieszczonym punktom świetlnym oraz dużym lustrom jesteśmy w stanie powiększyć przestrzeń, nadać jej zupełnie innego charakteru. Poza tym coraz częściej multiplikujemy pomieszczenia, nadajemy im nowe fikcje, uzupełniamy i wyposażamy w najnowsze osiągnięcia techniki. To istotne, ponieważ dzięki Internetowi, bezprzewodowym nośnikom jesteśmy w stanie sterować urządzeniami w domu lub też tworzyć całe centra multimedialne.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi