salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor:  Dodano: 2011-10-30

Pinio stawia na folk i pozwala Twojemu dziecku być trendy!


Sztuka ludowa jest znowu modna, a jej motywy zainspirowały projektantów polskiej marki Pinio do stworzenia unikatowej kolekcji mebli dla dzieci- Filo.Wiele rodziców zgodzi się, że folk to ich  korzenie i przynależność. Łączność między prostotą, misterną pracą i miejscem dla ich dzieci w super nowoczesnym świecie. To spokój wsi, zapach wiatru i pieczonego chleba, codzienność w kolorze świątecznych wstążek i czerwone korale. We współczesnym zaganianym świecie, domowy azyl mebli z kolekcji Filo z nawiązaniem do sztuki ludowej koji i pozytywnie nastraja.
Meble dziecięce z zestawu Filo inspirowane są trendami folk design. Produkty z tej linii to połączenie litego drewna sosnowego i naturalnego filcu. Charakterystycznym elementem kolekcji są uchwyty wzbogacone kolorowym filcem, które jednoznacznie określają indywidualizm mebli. Dzięki bogatej gamie kolorów istnieje możliwość aranżacji pokoju zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Wystarczy ozdobić uchwyty odpowiednimi kolorami filców, które są dołączone do mebli.
Szuflady oraz drzwi w kolekcji Filo  dzięki wysokiej klasy prowadnicom i zawiasom, wyposażone są w cichy system ich zamykania - nie bez znaczenia, kiedy nasza pociecha właśnie zaczyna popołudniową drzemkę.
Meble z kolekcji Filo występują w dwóch kolorach  - brąz + biały oraz brąz + ecru.
"Sztuka ludowa jest ważna, bo dzięki niej obcujemy z tym, co jest prawdziwe, niewymuszone, co jest wytworem nieskrępowanej wyobraźni, potrzebą chwili, wartością samą w sobie” – opowiada o kolekcji Michał Błaszak, Brand Manager Pinio.
Wszystkie produkty Pinio są atestowane, zgodne z polskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Meble malowane są wyłącznie ekologicznymi i atestowanymi farbami.

© 2004 - 2022 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi