salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor:  Dodano: 2011-12-20

Lara polskiej marki Pinio


Wybierając meble do pokoju dziecka, często stajemy przed dylematem: kupić meble na wymiar, czy gotową kolekcję? Meble robione na zamówienie mają wiele zalet, ponieważ dają możliwość zrealizowania projektów dostosowanych do naszego metrażu.  Warto jednak pamiętać, że wraz z rozwojem maluszka zmieniają się także jego zainteresowania i to, czym zachwycał się jeszcze kilka miesięcy temu, dzisiaj może być dla niego zwyczajne nudne. Dlatego zamiast mebli np. z Kubusiem Puchatkiem wybierzmy te klasyczne i proste, które idealnie wkomponują się w każde wnętrze.
Kolekcja „Lara” marki Pinio to jedyne w swoim rodzaju meble z płyty MDF, które urzekają swoją prostotą i nowoczesnym designem. Zestaw został stworzony z myślą o długotrwałym użytkowaniu przez dziecko, a następnie nastolatka. W jego skład wchodzą bryły takie jak łóżeczko niemowlęce, „dorosłe” łóżko czy biurko, idealne zarówno dla przedszkolaka jak i starszego ucznia.
Meble zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, zachowując jednocześnie klasyczny i stylowy charakter. Dzięki wykorzystaniu płyty komórkowej, są one bardzo wytrzymałe i solidne, a przy tym wyjątkowo bezpieczne dla dziecka. Jasna i spokojna kolorystyka mebli przełamana ciemnymi akcentami sprawia, że są one idealne zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.
W kolekcji „Lara” zastosowano dodatkowo najwyższej jakości systemy pracy mebli, co pozwala wyeliminować nieprzyjemny efekt trzaskania, zapewniając tym samym gwarancję cichego i delikatnego domykania. Jest to niewątpliwe ułatwienie dla mam, które będą mogły swobodnie i cicho poruszać się po pokoju dziecka, nie zakłócając jego snu.
Wszystkie meble marki Pinio, należącej do firmy Drewnostyl, są przebadane i atestowane, posiadają również atest bezpiecznego użytkowania przez dzieci. Kolekcja „Lara” została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem branży meblarskiej, Diamentem Meblarstwa 2010, potwierdzając świetne wzornictwo i oryginalność produktów.
 www.pinio.com.pl© 2004 - 2020 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi