salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor:  Dodano: 2012-03-28

Męski powrót do natury


Ideał mężczyzny zmienił się na przestrzeni wieków. Dawniej odważny myśliwy, szlachetny rycerz czy też wielki uczony stanowił wzór do naśladowania. Współczesny typ faceta ewoluował, zamykając go w czterech ścianach biurowca, w którym spędza pół życia. Jednak, czy ta zmiana doprowadziła do upadku jego prawdziwej natury?
Oczywiście, że nie! Dziś także chce doświadczać nieznanych emocji, przeżyć niezapomnianą przygodę i poczuć smak zwycięstwa. Wielu z nich wciąż marzy o odkrywaniu i poznawaniu świata. Globus MOVA to doskonały gadżet, który codziennie ułatwi im to zadanie. Od tej pory można zapomnieć już o nudzie. To gadżet, który jednym słowem inspiruje i zapewni sukces w każdej dziedzinie. Sprawi, że koledzy pękną z zazdrości. Szef oszaleje, a koleżanki wpadną w totalny zachwyt.
Dostępny w różnych wzorach i kolorach, porusza się wokół własnej osi wykorzystując jedynie naturalne lub sztuczne źródło światła. Doskonały pomysł na prezent. Pozwól, by twoje życie nabrało rozmachu, a każdy dzień wypełniony był pasmem sukcesów. Odnajdź spokój, spełniając swoje marzenia każdego dnia z globusem MOVA.

Globusy MOVA dostępne są w renomowanych salonach z gadżetami oraz salonach wyposażenia wnętrz.

© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi