salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor:  Dodano: 2012-03-28

Rolety – praktyczna dekoracja okna


Wiosna w pełni! Zainspirowani piękną pogodą za oknem, decydujemy się na metamorfozę mieszkania. Urządzając wnętrza, nie zapomnijmy o oknach. Dekoria.pl – producent tekstyliów domowych – poszerza swoją ofertę o rolety zwijane: transparentne oraz blackout.Rolety – praktyczne i funkcjonalne – doskonale sprawdzą się na małych przestrzeniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Zanim wybierzemy odpowiedni produkt, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wystrój wnętrza.
Dokonując wyboru rolet, przyjrzyjmy się, jakie mają mieć zastosowanie. Te zwijane, z linii blackout, wykonane z grubszej tkaniny, pozwolą ochronić wnętrze przed nadmierną ilością światła. Rolety zaciemniające doskonale sprawdzą się zarówno w sypialni, jak i w pokoju dziecka. Dzięki temu, że uchronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem i dostępem ostrego światła, pozwolą na przedłużenie spokojnego i zdrowego snu. Chcąc wyłącznie przysłonić okno, zdecydujmy się na rolety zwijane transparentne, które jedynie przesłonią okno, nie odcinając dopływu promieni słonecznych. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w salonie bądź kuchni, gdzie dobrze oświetlone pomieszczenie zapewni efekt przestronności.

Rolety, coraz częściej stanowiące nie tyle osłonę przed słońcem, co element dekoracji, poza swoją praktyczną funkcją, powinny być estetyczne. Szeroki wybór tkanin dostępnych w ofercie Dekoria.pl pozwoli odnaleźć deseń idealnie wpisujący się w wystrój mieszkania. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na subtelne pastelowe odcienie, czy mocne i intensywne barwy, okno nabierze wyjątkowego charakteru.© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi