salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor:  Dodano: 2012-05-14

Efektowne chłodziarko-zamrażarki marki Mastercook


W pięknej kuchni z jeszcze większą przyjemnością przyrządzisz wiosenne sałatki czy rozmieścisz kolorowe świeże warzywa! Chłodziarko-zamrażarki z linii Vinci marki Mastercook z powodzeniem zastąpią klasyczne modele do zabudowy i będą codziennie cieszyć oczy eleganckim wyglądem, bez potrzeby stosowania meblowego frontu.W ich przestronnym wnętrzu z pewnością znajdzie się wystarczająco dużo miejsca dla bukietu wiosennych nowalijek.

Lodówka LCED-918NFX marki Mastercook idealnie uzupełni kuchenną zabudowę, a równocześnie zachowa nowoczesny charakter, gdyż nie wymaga montowania meblowego frontu. Atrakcyjny wygląd zapewni jej wielofunkcyjny dotykowy wyświetlacz LCD, umożliwiający niezależne ustawienie temperatury dla chłodziarki i zamrażarki oraz duże stylowe uchwyty. Wyposażono ją w strefę, przeznaczoną dla świeżych warzyw i owoców – Double Fresh oraz specjalną komorę 0 st. C na ryby i wędliny – Multi Fresh. Dzięki systemowi No Frost, LCED-918NFX chłodzi i zamraża, nie wytwarzając szronu, co podnosi komfort przechowywania żywności i znacznie ułatwia czyszczenie.

Model ten dba również o rodzinne finanse, dzięki klasie efektywności energetycznej A+, energooszczędnemu oświetleniu LED oraz funkcji Wakacje, obniżającej zużycie energii w przypadku dłuższego niewykorzystywania chłodziarki. Głębokie balkoniki na drzwiach i wygodna półka na butelki sprawiają, że zawsze jest w niej miejsce na dodatkowe produkty. Z kolei w ciepłe wiosenne i letnie miesiące przyda się funkcja szybkiego schładzania napojów, idealna w przypadku niezapowiedzianej wizyty gości lub rodzinnego grilla.         

Kolekcja chłodziarko-zamrażarek Vinci obejmuje oszczędne w użytkowaniu i funkcjonalne modele w kolorze inox oraz klasycznej bieli, wyposażone w poręczne stalowe uchwyty. Specjalny system otwierania drzwi sprawia, że lodówki marki Mastercook perfekcyjnie wpasowują się w linię mebli, tworząc atrakcyjną alternatywę dla standardowych urządzeń do zabudowy. Dzięki doskonałemu wzornictwu świetnie prezentują się w kuchennych wnętrzach, będąc dodatkowym elementem dekoracyjnym.       © 2004 - 2020 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi