salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor: rm  Dodano: 2016-02-29

McCulloch - pilarki do zadań specjalnych


Współcześnie narzędziom ogrodniczym, także spalinowym lub elektrycznym pilarkom łańcuchowym, klienci stawiają bardzo wysokie wymagania. Oczekują nie tylko, że będą one bezawaryjne oraz odporne na wieloletnie trudy użytkowania, ale także, że sprostają nawet najbardziej nietypowym zadaniom. Tak wysoko postawioną poprzeczkę są w stanie pokonać tylko renomowani producenci. Klienci na pewno nie zawiodą się w tym względzie, jeśli wybiorą sprzęt marki McCulloch. Otrzymają najwyższą jakość wykonania i funkcjonalność w rozsądnej cenie.McCulloch – siła tradycji

To firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji narzędzi ogrodowych, także pilarek. Powstała w 1943 roku w Stanach Zjednoczonych. Wiele produktów marki zrewolucjonizowało pracę w lesie. W 1949 drwale otrzymali lekką pilarkę, którą mogła obsługiwać tylko jedna osoba. Zaś w roku 1968 firma wypuściła na rynek maszynę Power Mac 6, która w tamtym czasie była najlżejszą pilarką na świecie. Łącznie z paliwem ważyła niecałe 4 kilogramy. Niedługo potem firma zaczęła wytwarzać pilarki elektryczne. W toku działalności asortyment produkowanych narzędzi stale się poszerzał. Dziś to nie tylko pilarki, ale także wykaszarki, kosiarki, traktory ogrodowe oraz nożyce do żywopłotów.

Obecnie firma uznawana jest za jednego z wiodących na świecie producentów narzędzi ogrodniczych. W 1999 roku stała się częścią koncernu Husqvarna. Jednak mając na uwadze rozpoznawalność i zasługi dla rozwoju tej branży, nowy właściciel nie zrezygnował z nazwy tej marki.

Moc i ekologia

Firma od zawsze słynęła z produkcji mocnych i niezawodnych pilarek. Pilarki McCulloch wyposażone są w opatentowany system OxyPower, który zmniejsza emisję spalin oraz zwiększa moc. Firma stara się także używać tworzyw przyjaznych środowisku. W szeregu kosiarkach znajdziemy silniki czterosuwowe, które pozwalają znacząco obniżyć zużycie paliwa. Dzięki zastosowaniu technologii OxyPower, sprzęt McCulloch spełnia najbardziej surowe kryteria emisji spalin w Europie i USA. Na dodatek kilka pilarek wyposażonych jest w katalizator.

Każda pilarka z pod znaku McCulloch to narzędzie zaprojektowane w ten sposób, aby mogło spełnić nawet najtrudniejsze zadanie. Masywny i nowoczesny design, to nie tylko symbol mocy. Czarno – żółta kolorystyka sama prowokuje do ciężkiej pracy. W pilarkach zastosowano wiele rozwiązań podnoszących komfort pracę. Na przykład zintegrowany włącznik ułatwia uruchomienie i zmniejsza ryzyko zalania silnika. Pilarki są łatwe w serwisowaniu, użytkownik ma łatwy dostęp do osłony filtra powietrza oraz świecy zapłonowej. Z kolei ergonomiczne uchwyty zapewniają pewność trzymania, co wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo i higienę pracy.

Pilarki McCulloch to niezawodne urządzenia. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości podzespołów oraz nowoczesnych technologii, są w stanie sprostać pracy w każdych warunkach. W ofercie firmy klienci znajdą pilarki zarówno dla amatorów, jak i zawodowców.© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi