salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor: rm  Dodano: 2016-07-31

LG Electronics jednym z ulubionych producentów telewizorów Polaków


LG Electronics jest jednym z najpopularniejszych producentów telewizorów w Polsce. Produkty koreańskiej marki cieszą się uznaniem Polaków i z każdym rokiem pojawiają się w coraz większej liczbie polskich domów. Dzieje się tak za sprawą dobrej jakości i ciekawego wzornictwa, których połączenie zapewnia funkcjonalność i estetykę urządzeń. Producent stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Polaków, dzięki czemu opinia o telewizorach LG jest coraz lepsza.Koreański producent stale poszerza swoją ofertą, konkurując tym samym z największymi przedstawicielami przemysłu elektronicznego w Polsce. Obecnie to LG Electronics może pochwalić się największym wyborem telewizorów na polskim rynku, dlatego specjaliści koncernu robią wszystko, by nie stracić swojej renomy. Dzięki ich pracy w kwietniu bieżącego roku poszerzyła się oferta najnowszej generacji telewizorów LCD.

Nowości 2016 roku

W najnowszej ofercie LG pojawiła się część rozwiązań dostępna wyłącznie w telewizorach tej marki. Dotyczy to przede wszystkim technologii LCD HD Ready i innowacyjnych ekranów OLED 4K. Ponadto na uwagę zasługuje system operacyjny webOS oraz matryce M+, które wpływają na poprawę jakości użytkowania urządzeń koncernu.

W roku 2016 na rynku polskim pojawią się trzy nowe trzydziestodwucalowe telewizory HD Ready, wśród których znajdą się modele z serii LH570, LH590 i LH604. W telewizorach, już tradycyjnie, zastosowano wysokiej klasy rozwiązania technologicznie, dzięki czemu jakość dźwięku i obrazu spełniają oczekiwania nawet wybrednych użytkowników telewizorów, choć warto jednak nadmienić, że minusem tej serii jest brak możliwości oglądania filmów w formacie 3D. Mimo wszystko nie należy zapominać, że wspomniane modele to najtańsze telewizory od LG w tym roku, dlatego pewne funkcje są dostępne dopiero w urządzeniach wyższej klasy.

Seria LH570 to seria najtańszych nowości Full HD od LG. W tych modelach zainstalowano system operacyjny webOS 2.0, który został dokładnie przetestowany i sprawdzony zarówno przez specjalistów, jak i przez użytkowników, którzy docenili jego sprawne funkcjonowanie. W tej serii będą dostępne telewizory trzydziestodwucalowe (HD Ready), czterdziestotrzycalowe i czterdziestodziewięciocalowe.

W ofercie serii LH590 pojawiły się telewizory Full HD z odświeżoną wersją systemu, czyli z webOSem 3.0. Producent zapewnia, że to najbardziej przystępna dla użytkownika linia urządzeń w 2016 roku. Telewizory z tej serii (podobnie jak telewizory serii LH570) są dostępne w wersji z trzydziestodwucalowym, czterdziestotrzycalowym lub czterdziestodziewięciocalowym ekranem.

Ostatnia z proponowanych w tym roku linia nowych propozycji od LG to LH604, która jest najbardziej zaawansowaną serią Full HD. Telewizory LH604 są bowiem obsługiwane przez odświeżony webOS 3.0. Wyposażono je także w lepsze głośniki niż w serii LH590 (20W zamiast 10W), dzięki czemu jakość dźwięku jest jeszcze lepsza. Telewizory, podobnie jak produkty wcześniej wspomnianych serii, są dostępne w wersji z trzydziestodwucalowym (HD Ready), czterdziestotrzycalowym lub czterdziestodziewięciocalowym ekranem.

Doskonała jakość w przystępnej cenie

Ceny telewizorów LG wahają się od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych w zależności od rozwiązań zastosowanych w urządzeniach. Najtańsze z nich (te za kilkaset złotych) nie pozwalają na oglądanie filmów w formacie 3D, ale w zamian zapewniają jakość Full HD, dlatego nadal są dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą tracić fortuny na nowy telewizor i jednocześnie nie chcą rezygnować z jakości oglądania. Urządzenia ze średniej półki LG gwarantują sporą liczbę funkcji umożliwiających dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb oraz zapewniają możliwość połączenia z Internetem przez wi-fi. Opinie o telewizorach LG tej klasy są bardzo pochlebne. Najdroższe propozycje od LG to telewizory posiadające szereg nowoczesnych i innowacyjnych funkcji, które dodatkowo zostały wyposażone w ekrany OLED dostępne wyłącznie w urządzeniach tej marki. Urządzenia posiadające OLED wyróżnia najwyższa jakość obrazu zagwarantowana zastosowaniem specjalnych organicznych diod, które odpowiadają za pracę poszczególnych pikseli. Dzięki temu istnieje możliwość wygaszania poszczególnych komórek, co pozwala na osiągnięcie jeszcze bardziej wyraźnych kolorów, szczególnie czerni.  Zastosowanie technologii OLED w telewizorach najwyższej generacji zdecydowanie wpływa na jakość i komfort oglądania nie tylko filmów, ale także zdjęć. Opinie o telewizorach LG wykorzystujących te zdobycze techniki są bardzo pozytywne, ponieważ dotychczas żaden inny producent nie wyposażył swoich urządzeń w takie ekrany.

Warto jeszcze raz podkreślić, że w opiniach o telewizorach LG często pojawia się stwierdzenie, że urządzenia tej marki prezentują wysoką jakość w stosunkowo dobrej cenie. Mnogość innowacyjnych funkcji, niebanalny design oraz zastosowanie najnowszych technologii to rzeczywiście uczciwe wyposażenie urządzeń w swoich grupach cenowych. Użytkownicy telewizorów zauważają także, że producentowi zależy na zaufaniu swoich odbiorców, dlatego przygotowuje produkty, które nie zawiodą nawet wymagających klientów. Sprawdź opinie o telewizorach LG tutaj© 2004 - 2020 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi