salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor: rm  Dodano: 2016-11-07

Zakupy w Internecie


Intertech24 to firma prowadząca sprzedaż internetową. Firma została założona 2000 roku. W ofercie są węże dla każdej gałęzi przemysłu m.in.: węże techniczne, spożywcze, pneumatyczne, ogrodowe, a nawet strażackie. Intertech24 wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, pomaga im wybrać produkty dostosowane do ich potrzeb. Oferta jest skierowana do osób prywatnych oraz firm.W tym artykule zaprezentujemy specjalistyczne elementy techniczne, wykorzystywane do przesyłu różnych mediów. Dostępne w wielu rozmiarach i wykonane
z różnych. Wąż przemysłowy może być wykonany z gumy, tworzywa sztucznego lub metalu. Można również dokonać podziału na węże tłoczne i ssawne. Pot względem materiałów węże dzielimy na:

  • Węże z tworzywa sztucznego (PCV, TPE, PU) są elastyczne, lekkie i tanie. Węże typu PCV znajdują szerokie zastosowanie jako np. węże do odkurzaczy przemysłowych. Węże wykonane z elastomerów nowej generacji (TPE), mogą być wykorzystywane do transportu płynnych artykułów spożywczych np. wody pitnej, mleka, wina, piwa czy też soku.

  • Węże gumowe mają w przemyśle i rzemiośle bardzo szerokie zastosowanie np. w przemyśle samochodowym, chemicznym i spożywczym oraz innych branżach gospodarki.

W ofercie firmy można znaleźć również węże z tworzyw sztucznych. Są to węże tzw. niskociśnieniowe, ich zakres ciśnienia roboczego leży pomiędzy 10 a 60 bar. Dostępne są średnice wewnętrzne od 6 do 500 mm (na życzenie klienta istnieje możliwość zamówienia innych rozmiarów), zakres temperatury pracy wynosi do 210°C, temperatura otoczenia do 450°C. Aby ułatwić zakupy klientom stworzone zostały różne kategorie węży: do wody, do pary, do żywności, do sprężonego powietrza, do wentylacji, do olejów i benzyny, do substancji chemicznych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy. Aktualne katalogi z produktami znajdą Państwo na www.intertech24.pl.© 2004 - 2020 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi