salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor: rm  Dodano: 2017-05-24

Jaką drabinę aluminiową kupić do domu?


Wiosna nadeszła pełną parą, stwarzając idealne warunki, aby rozpocząć zaległy remont. Odświeżenie domu to przyjemne zajęcie, bo od razu widać efekty naszej pracy, ale tylko z odpowiednim sprzętem. Przycięcie winorośli na jednej ze ścian domu, odświeżenie sufitu w łazience, a może całkowita zmiana koloru ścian w salonie? Zadań jest mnóstwo, a będzie nam łatwiej, jeśli wyposażymy się w idealną drabinę.Wiele poprawek jesteśmy w stanie wykonać sami i nie musimy za każdym razem wołać fachowca. Dobra drabina umożliwi nam bezpieczny dostęp do trudno dostępnych miejsc. Mieszkańcy kamienic ze zgrozą patrzą przed myciem na swoje wysokie okiennice, a balansowanie na śliskim parapecie ze ścierką i detergentem w rękach może się bardzo źle skończyć.

Zadbajmy więc o siebie i o bliskich i skorzystajmy z bezpiecznego rozwiązania. Na początek poznaj różne typy drabin dostępne na stronie http://drabineo.pl/, żeby wybrać najlepszą do swojego domu.

Drabiny przystawne

Drabina aluminiowa przystawna jest najpopularniejsza i wykorzystywana wszędzie tam, gdzie możliwe jest jej oparcie o pionowe podłoże. Aluminiowa konstrukcja jest bardzo wytrzymała i pozwala zachować wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie ze względu na swoją niską wagę jest łatwa do przenoszenia. Drabiny przystawne są drabinami jednoelementowymi i zajmują niewiele miejsca.

Drabiny aluminiowe jednostronne

Drabiny aluminiowe jednostronne są najczęściej wybierane do prac domowych. Zarówno pani domu jak i majsterkowicz, będą w pełni zadowoleni z możliwości i komfortu jaki daje ta drabina. Stabilna konstrukcja oraz wygodne szerokie szczeble z antypoślizgową powierzchnią, zapewniają bezpieczne poruszanie się. Na szczycie znajduję się profilowany podest, umożliwiający bezpieczne prace na wysokości. Drabina jest lekka i łatwa do transportu.

Drabiny specjalne

Drabiny wielofunkcyjne, które ułatwiają wszelkiego rodzaju prace. Sprawdzą się nie tylko w domu czy ogrodzie, ale też na budowach i w warsztatach. Konstrukcje i wielkość drabiny specjalnej można dowolnie zmieniać i dostosowywać do wykonywanego aktualnie zajęcia. Wygodny i duży podest bardzo ułatwia pracę, a antypoślizgowa powłoka zapewnia bezpieczeństwo. Drabina jest prosta w obsłudze, a po złożeniu łatwa do transportu.

Materiał

Drabiny aluminiowe są mocne i lekkie, dzięki czemu łatwiej nimi manewrować. Nawet drobna osoba poradzi sobie z przeniesieniem drabiny. Materiał jest też odporny na korozję.

Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Przy zakupie drabiny warto zwrócić uwagę na dodatkowe elementy podnoszące bezpieczeństwo, jak na przykład antypoślizgowe osłonki na końcówki nóg naszej drabiny. Bardzo ważne, żeby wybrana przez nas drabina posiadała odpowiednie certyfikaty zgodne z normami bezpieczeństwa. Jeżeli sprzęt spełnia powyższe kryteria, zapewni nam zadowolenie i przyjemność z użytkowania.

Powodzenia z wyborem idealnej drabiny!
© 2004 - 2020 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi