salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor: rm  Dodano: 2017-10-15

Elegancko i nowocześnie


W urządzaniu wnętrz coraz więcej ludzi wybiera minimalizm jako ten, który jest idealny do niewielkich pomieszczeń, świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Według tych trendów dobieramy kolory, armaturę i meble. Dodatki oraz niezbędne i całkiem zbędne akcesoria dodają całości niesamowitego szyku. Dzięki bieli, odpowiednio rozmieszczonym punktom świetlnym oraz dużym lustrom jesteśmy w stanie powiększyć przestrzeń, nadać jej zupełnie innego charakteru. Poza tym coraz częściej multiplikujemy pomieszczenia, nadajemy im nowe fikcje, uzupełniamy i wyposażamy w najnowsze osiągnięcia techniki. To istotne, ponieważ dzięki Internetowi, bezprzewodowym nośnikom jesteśmy w stanie sterować urządzeniami w domu lub też tworzyć całe centra multimedialne.Gra i szumi


Skoro wszystko w mieszkaniu powoli staje się multimedialne i coraz chętniej sięgamy po nowe technologie, te trendy wręcz nie powinny omijać łazienki jako takiej. Każdy miłośnik muzyki, osoba pragnąca relaksu lub też po prostu amator śpiewu pod prysznicem z przyjemnością w łazience zainstaluje sobie radio łazienkowe. I zapewne wielu z takim sprzętem w łazience ma do czynienia. Warto jednak się zastanowić, czy miniwieża lub też smartfon najzwyczajniej w świecie po prostu są odporne na wilgoć, czy użytkowanie ich w tak specyficznych pomieszczeniach, jakimi niewątpliwie jest łazienka, nie spowoduje ich popsucia. Dedykowany sprzęt to cały szereg możliwości – począwszy od urządzeń wolnostojących, poprzez bezprzewodowe głośniki oraz panele pod prysznicem lub pod wanną aż do bardzo nowoczesnych zestawów podtynkowych. Wybór zależy od preferencji, możliwości i oczywiście budżetu, jakim dysponujemy.


Co kupić do łazienki?


Najprostszym sposobem jest oczywiście zakup specjalnego radia. Na rynku jest bardzo dużo modeli, które są odporne na wilgoć. Ich przedział cenowy też jest dość duży. Warto zatem dokładnie sprawdzić parametry, żeby nie okazało się, że sprzęt jest słaby, jakość dźwięku nie zachwyca, a dodatkowo radio nie jest ładne. W szerokim wyborze może pomóc nam dokładne zdefiniowanie potrzeb. Na rynku są nawet urządzania dedykowane dzieciom, z którymi maluchy mogą się kąpać.

Zdecydowanie bardziej nowoczesną formą jest sięgnięcie po panele prysznicowe z wbudowanym radiem. Bardzo często mają one również instalowane specjalne oświetlenie oraz rożne strumienie wody. Co za tym idzie, to rewelacyjny pomysł, który w jednym urządzeniu zamyka wszystkie potrzeby. Zamontowanie zestawu audio pod wanną pozwala na wykorzystanie jej jako naturalnego wzmacniacza, a to prawdziwa gratka dla wielbicieli muzyki.

Ci wszyscy, którzy marzą o tym, żeby było elegancko, powinni pomysleć o gotowych zestawach podtynkowych. Montuje się je w ścianie lub suficie w specjalnych puszkach. Na zewnątrz widzimy tylko nowoczesny panel do sterowania i elementy grające głośników.© 2004 - 2022 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi