salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor: rm  Dodano: 2018-01-10

Wyposażasz restaurację? Zobacz, jakie meble są modne w tym sezonie


Każdy, kto planuje założyć własną restaurację, musi przemyśleć kwestię jej wystroju. Aranżacja przestrzeni stanowi estetyczne wyzwanie dla osób, które nie znają się na dekorowaniu. Z myślą o nich przygotowaliśmy ten krótki poradnik, z którego można dowiedzieć się, na jakie – modne w tym i w przyszłych sezonach – meble warto się zdecydować.Jakie krzesła i fotele do ogródków restauracyjnych warto wybrać?

Ciepłe miesiące roku, ale także romantyczna jesień, zachęcają gości do spędzania każdej wolnej chwili na świeżym powietrzu. Aby im to umożliwić, należy zadbać o komfortowe krzesła i fotele ogrodowe. Dzięki nim, stworzymy bezpieczną i przytulną przestrzeń, idealną do rozmów z przyjaciółmi i do szczerych zwierzeń.

Wśród modnych w tym sezonie mebli do ogródków restauracyjnych warto wymienić krzesła wykonane z wysokiej jakości materiałów, m.in. aluminium, ocynkowanej stali lub naturalnego drewna. Są one tak zaimpregnowane, aby były odporne na warunki atmosferyczne i na długo zachowały swój elegancki wygląd.

Jeśli chodzi o wygląd, modne krzesła i stoły do ogródków restauracyjnych cechuje prosty design, oparty o minimalizm. Surowość mebli łączy się ze starannością ich wykonania. Najchętniej wykorzystywana w tym sezonie kolorystyka to srebro, szarość i biel. Z ciemniejszych barw dominuje czerń i ciemny brąz. Właśnie przy wykorzystaniu tej palety barw w centrach miast powstają najmodniejsze lokale, przyciągające codziennie nowych gości.

Krzesła i stoły ogrodowych – niezbędne także w prywatnych ogrodach i na tarasach

Jeśli mowa o meblach ogrodowych, nie sposób nie wspomnieć o rozwiązaniach pasujących do prywatnych przestrzeni zielonych. Tu zdecydowanie można pozwolić sobie na więcej. Na tarasach i w ogrodach coraz częściej spotyka się tapicerowane sofy wykonane z tkanin odpornych na warunki atmosferyczne, które przenoszą odpoczynek w ogrodzie do całkiem innego wymiaru.

Równie często spotykane są komplety mebli ogrodowych złożone z krzeseł i stolików. Aluminiowe nóżki, do tego siedzisko wykonane z tworzyw sztucznych, prosta i zarazem wysublimowana forma – tyle i aż tyle wystarczy, żeby stworzyć przestrzeń idealną do przydomowego relaksu. Projektanci mebli dbają o to, żeby w parze z ładnym wyglądem szła funkcjonalność, dlatego krzesła i stoły nabierają ergonomicznych kształtów, ułatwiających solidny wypoczynek.

Stoliki i krzesła kawiarniane, hokery, meble tapicerowane do ogrodu i wiele innych można znaleźć na stronie internetowej https://dominova.com.pl/krzesla-i-fotele-ogrodowe.
© 2004 - 2018 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi