salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor: rm  Dodano: 2018-07-17

Zostań doradcą Klienta w salonie BMW


Pojemna szafa to zdecydowanie jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. Trendem, jaki na dobre zagościł w ostatnich latach w polskich domach i mieszkaniach jest biała szafa, która świetnie dopasowuje się do każdego wnętrza, niezależnie od jego stylistyki. Mebel ten będzie jednocześnie fenomenalną ozdobą każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie, ale oprócz tego może pełnić szereg walorów praktycznych. Przede wszystkim dzięki swoim sporym gabarytom biała szafa dostępna w naszym asortymencie z pewnością pomieści nawet pokaźną kolekcję ubrań.Niesamowicie przemyślane wnętrze tego mebla posiada bowiem zarówno wysoką przestrzeń na odzież wiszącą na wieszakach, jak i pojemne półki, na których możemy przechowywać praktycznie każdy element garderoby. Wyższe półki, do których sięgać będziemy raczej sporadycznie, będą z kolei idealne do przechowywania ubrań sezonowych oraz innych akcesoriów, po które sięgamy stosunkowo rzadko.


Ogromną zaletą białej szafy, którą Państwu prezentujemy, są jej niesamowicie funkcjonalne, przesuwne drzwi. W efekcie nie jest potrzebne dużo miejsca, aby w komfortowy sposób uzyskać dostęp po całego wnętrza szafy. Dzięki temu mebel ten świetnie nada się także do wąskiego przedpokoju czy też garderoby o niewielkim metrażu. Cały przesuwny mechanizm zastosowany w tym meblu działa wyjątkowo sprawnie, co sprawia, że bez wątpienia posłuży użytkownikom szafy przez długie lata.


Jednym z największych atutów, jakie posiada dostępna w naszej ofercie biała szafa, jest wyjątkowo duże lustro umieszczone na jej froncie. Pozwala ono na komfortowe obejrzenie w odbiciu całej sylwetki, od stóp aż do głów. Lustro znajdujące się na froncie szafy to także świetny pomysł na optycznie powiększenie nawet niewielkiego pomieszczenia, które dzięki takiemu trikowi z pewnością zyska optycznie trochę cennej przestrzeni. Oprócz tego sypialnia, garderoba bądź inne pomieszczenie, w którym umieszczona zostanie szafa z lustrem z pewnością stanie się o wiele jaśniejsze, co jest bezpośrednią konsekwencją faktu, iż lustro doskonale rozprasza światło zarówno słoneczne, wpadające przez okna, jak i sztuczne oświetlenie z lamp. Ponadto lustrzana tafla na froncie pozwala zaoszczędzić - szczególnie w pomieszczeniach o niewielkich metrażu - sporo miejsca, które pochłonęłoby lustro wiszące bądź stojące w innym miejscu.


Biała szafa, którą Państwu prezentujemy, wykończona została w wysoce efektownym połysku, który optycznie rozjaśnia i dodaje elegancji każdemu pomieszczeniu. Materiał, z którego mebel ten został wykonany, jest oprócz tego ekstremalnie łatwy w utrzymaniu w czystości.

Wspaniałe szafy w białym kolorze znajdą Państwo w ofercie sklepu https://www.meblefirany.pl/pl/p/Biala-szafa-Vista-250-przesuwna-z-lustrem/830© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi