salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor: rm  Dodano: 2018-08-08

Jak wybrać funkcjonalną spacerówkę dla dziecka?


Wśród tak wielu produktów, którym zalewany jest rynek z artykułami dziecięcymi, trudno wybrać to co najwłaściwsze. Producenci zapewniają, że każdy produkt dla noworodka jest wręcz niezbędny ale rzeczywistość sama weryfikuje i wiele z tych rzeczy staje się zbędna. Podobnie jest z wyborem odpowiedniego wózka dla dziecka. Idealny wózek spacerowy powinien być przede wszystkim wygodny oraz praktyczny, łatwy w obsłudze na co dzień. Powinien być łatwy w prowadzeniu oraz odpowiednio regulowany. Najlepiej, żeby budka była wentylowana, co jest niezbędne maluchowi w ciepłe dni. Decydując się na konkretny model wózka spacerowego należy porównać ceny oraz wady i zalety pomiędzy konkretnymi wózkami.Polecany wózek to wózek holenderski Mutsy Nexo. Jest to wózek, który odznacza się wysoką elegancją i funkcjonalnością. Jest to wózek, który zawiera tylko te elementy, które są najbardziej potrzebne i praktyczne. Stelaż wózka Nexo dostosowany jest do wpięcia fotelika samochodowego dla dziecka o wadze 0-13kg, co jest niezwykle praktyczne dla rodzica. Koła wózka Nexo można wypiąć ze składającego się stelaża, co znacznie zmniejsza jego objętość w jakimkolwiek miejscu, gdzie jest pakowany, do samochodu, za szafę czy do piwnicy.

Dzięki odpinanej barierce, dziecko łatwiej posadzić na siedzisku wózka lub go wysadzić, większe dzieci już mogą same wsiadać i wysiadać. Amortyzowane koła wózka Nexo wykonane są z pianki, a dwa przednie koła kręcą się wokół własnej osi o 360 stopni, co sprawia, że jazda wózkiem jest wygodna i przyjemna. Rączka wózka Nexo jest teleskopowa, bez trudu więc można dopasować ją do wzrostu prowadzącej wózek osoby.

Jak w każdej spacerówce oparcie wózka jest regulowane, więc maluch może liczyć na wygodną drzemkę w płaskiej pozycji. Wózek Nexo posiada mocny hamulec nożny, dzięki któremu wózek nie stoczy się z górki w dół. Tapicerka wózka nadaje się do czyszczenia, pokrycie wózka można zdjąć i wyprać. Wózek dostępny jest w kilku kolorach w ciemniejszych i szarych odcieniach.© 2004 - 2020 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi