salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor: rm  Dodano: 2018-09-17

Twoja luksusowa rezydencja


Nie tylko posiadacze ogromnych wilii i rezydencji urządzają luksusowe wnętrza. Najwyższy standard wykończenia światowej jakości, prawdopodobnie równie dobrze może prezentować się małej kawalerce, jak i w 300-metrowym domu. Tym razem jednak postanowiliśmy przekonać się jak wyposażyć rezydencję. Przysłowie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach i w przypadku wykończenia wymarzonego lokum, okazuje się to prawdą, zwłaszcza gdy rzecz dotyczy najdrobniejszych detali. Gdzie zatem szukać fachowego wsparcia w urządzeniu światowego domu? Sprawdzamy. Po czym poznajemy luksusową rezydencję? Przede wszystkim po indywidualnym rysie właściciela, który potrafi pozostawić najlepszy architekt wnętrz. Zdaniem specjalistów światowej klasy, których spotkaliśmy na stronie opisującej luksusowe wnętrza, to właśnie osobista, długa współpraca z właścicielem rezydencji daje efekt, dzięki któremu nie pomylimy danego domu z żadnym innym. Oczywiście drogie detale z najnowszych magazynów to istotny element wyposażenia, jednak jego dobór to właśnie clue pracy najwyższej klasy specjalistów. 

Kolejnym krokiem architekta wnętrz z najwyższej półki jest poszukiwanie eleganckich elementów. Zadanie to przypomina nieco połączenie zawodu architekta, stylisty, szperacza, a nawet detektywa. Wymarzona sofa, XIX-wieczny dębowy stół, czy rosyjski żyrandol nie leżą hurtowo na wystawach w centrach handlowych. Dlatego też są towarem luksusowym, co oznacza, że i trudno dostępnym. Dlatego, naszym zdaniem warto zatrudnić specjalistów, którzy potrafią znaleźć tą jedną jedyną pufę w najdalszym zakątku świata, wynegocjować najlepszą cenę i ściągnąć ją do naszego domu w miarę szybko i bezpiecznie. 

Nowoczesny luksus to także urządzenie pomieszczeń o dodatkowych funkcjach. Obecnie najmodniejsze pomieszczenia to pokój kominkowy, domowe spa, klub połączony z biblioteką, czy sauna. W każdym z nich, oprócz bogatego stylowego urządzenia, bajecznych podłóg jak z pałacu, czy unikalnych ścian, niewidzialnie działają sprzęty inteligentnego domu. Sporą sztuką jest połączenie tradycyjnego przepychu z najnowszą technologią. 

Jeżeli jesteście ciekawi ile kosztuje luksusowy projekt wnętrza to odwiedźcie stronę https://www.artcoredesign.pl/projektowanie-wnetrz-cennik/. Oczywiście urządzenie luksusowej rezydencji musi mieć swoją cenę, ale wizualizacje dotychczasowych projektów firmy przekonały nas, że w ten projekt warto zainwestować. W końcu rodzinna rezydencja to nie wydatek na lata, a całe pokolenia przodków dumnych z naszych dokonań. Piękna rezydencja może do nich należeć. 
© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi