salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor:  Dodano: 2019-12-21

Jak zagospodarować pustą ścianę Twojego nowego mieszkania?


Przeprowadzka do nowego mieszkania do niezwykłe przeżycie. Począwszy od wyboru miejsca naszego zamieszkania, przez dobór podłóg, koloru ścian, wyposażenie łazienek i kuchni, towarzyszy nam niezwykła ekscytacja. Aż w końcu nadchodzi ten upragniony dzień. Możemy się przenieść. Siadamy z lampką ulubione wina w nowym fotelu, aby stwierdzić, że w mieszkaniu brakuje ostatecznego akcentu, jakim może być dekoracja ścian w postaci plakatów, czy tapet na ścianę. W tym artykule opowiemy Wam jak najlepiej dobrać plakaty, jakie alternatywy dla nich istnieją i kiedy warto z nich skorzystać. Zatem do dzieła.Plakat na ścianę- najlepszy pomysł na dekorację nie największej powierzchni.

Najprostszym, ale bardzo efektownym sposobem na zmianę oblicza Twojego mieszkania może być dekoracja ścienna w postaci plakatu. Plakat na ścianę produkowany przez naszą firmę (BlueBird-Design) jest dekoracją posiadającą wszelkie certyfikaty, które umożliwiają jego ekspozycję w pomieszczeniach (nawet takich o kiepskiej wentylacji). Nasze plakaty produkowane są w oparciu o farby wodne, które są całkowicie neutralne dla środowiska. Papier, którego używamy to wysokogatunkowy papier o gramaturze 260 gramów/ metr kwadratowy. Plakaty są najczęściej eksponowane w ramach, które można nabyć w naszym sklepie. Wzory plakatów, którymi możemy się pochwalić są bardzo urozmaicone: począwszy od plakatów przedstawiających intrygującą naturę, przez plakaty dla miłośników podróży, czy miejskich klimatów, aż po wzory abstrakcyjne, będące w przeważającej części naszymi autorskimi projektami. Osobną  kategorię stanowią plakaty mapy, czyli minimalistyczne mapy każdego zakątka na ziemi, które dostarczamy jako produkt standardowy, ale również na zamówienie Klientów.

Jeśli nie plakat to może kanwas na ścianę?

Pewną odmianą plakatu jest również obraz drukowany na płótnie malarskim i oprawiany na ramie drewnianej, lub na drewnianych listewkach. Tego typu płótna(obrazy na płótnie) można nabyć i u nas. Zasadniczo każdy plakat z naszej oferty może być zadrukowany na płótnie, co jest bardzo efektowną formą ozdoby ściennej, zwłaszcza w przypadku dekoracji o większych wymiarach.

W przypadku większych ścian lepiej postawić na tapetę.

Jeśli chcemy ozdobić naprawdę dużą ścianę lepiej pomyśleć o zastosowaniu innego sposobu dekorowania czyli o tapecie. Dostarczamy plakaty w wersji samoprzylepnej oraz w formie fizelinowej do przyklejenia z wykorzystaniem kleju do przyklejania tapet. Tapety produkowane są przy wykorzystaniu technologii żelowego uv, która pozwala na nieograniczoną ekspozycję w każdym pomieszczeniu. © 2004 - 2020 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi