salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor: MP  Dodano: 2021-06-28

Profesjonalny system drzwi przesuwnych połączeniem funkcjonalności z wyjątkową ozdobą?


Systemy drzwi przesuwnych od kilku lat są coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz. Trudno się temu dziwić, gdyż oferują użytkownikom niebagatelne możliwości, zarówno jeśli chodzi o ich walory wizualne, jak i funkcjonalność. Nie czekaj więc i już teraz dowiedz się, czym dokładnie charakteryzują się systemy przesuwne.  1. Czym są systemy drzwi przesuwnych?
  2. Systemy drzwi – szeroki wybór.
  3. Coś więcej – okucia meblowe.

Remontując mieszkanie bądź budując dom, wszystkim nam bezsprzecznie zależy, aby efekt końcowy był w pełni zadowalający. Poszukujemy rozwiązań aranżacyjnych, które spełnią nasze oczekiwania, nie pomijając funkcjonalności, co w sposób szczególny dotyczy drzwi. A jak się okazuje, idealnym wyborem jest system drzwi przesuwnych, który sprawdzi się również jako okucie meblowe...

Czym są systemy drzwi przesuwnych?

Mimo nieco enigmatycznej nazwy, systemy do drzwi przesuwnych są niczym innym jak przejściami między pokojami, ale także dostępem do garderoby czy poddaszy. Rozwiązanie to charakteryzuje się wyjątkowym stylem, jak i funkcjonalnością, co przekłada się na jego popularność. Co więcej, kierując się w stronę drzwi przejściowych na najwyższym poziomie, zapewnimy sobie ich prosty i szybki montaż. Sama szyna jest w pełni uniwersalna, a brak progów w przejściu doceni każdy domownik.

Systemy drzwi – szeroki wybór

Jak zostało wspomniane, systemy przesuwne od renomowanych producentów dostępne będą dla nas w wielu różnych wersjach, w tym jako okucia meblowe. Dobierzemy je do drzwi prostych pojedynczych i podwójnych oraz składanych (dwu- i czteroskrzydłowych, w tym otwieranych jednocześnie). Na system może się składać jednolita płyta (najczęściej o grubości od 16 do 40 mm), szkło (o grubości od 8 do 12 mm), a także profile łączące szkło ze standardową płytą. Profesjonalny producent systemów oraz akcesoriów meblowych zapewni nam wybór, który dopasujemy do pomieszczenia w każdym stylu.

Coś więcej – okucia meblowe

Systemy drzwi przesuwnych obejmują również systemy meblowe, jak i szeroko pojęte akcesoria meblowe. Wykorzystamy je w szafach niskich oraz wysokich, zabudowanych wnękach czy wszystkich innych zabudowach na wymiar. Okucia mebli są ponadto idealnym elementem wystroju każdej sypialni, pokoi, przedpokoi, ale i kuchni czy biblioteczki. Wyraźnie więc widać, że sprawdzą się w każdego typu pomieszczeniu, daleko wykraczając poza nasze mieszkanie. Niejednokrotnie znajdziemy je w bibliotekach, muzeach, pomieszczeniach biurowych, urzędach i gabinetach.© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi