salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd  
Autor:  Dodano: 2022-10-27

Systemy i profile aluminiowe – co musisz wiedzieć?


W stolarce okiennej i drzwiowej rosnące zainteresowanie budzą elementy aluminiowe – m.in. profile aluminiowe do drzwi przesuwnych czy elementy do okien. To jeden z aktualnych trendów. Poznajmy lepiej te produkty jako alternatywę dla stolarki drewnianej oraz PVC, gdyż cieszą się one coraz większą popularnością.Profile aluminiowe na tle innych rozwiązań

Systemy i profile aluminiowe do drzwi przesuwnych czy okien prezentują się niezwykle korzystnie na tle innych rozwiązań. Mają one wiele zalet, są praktyczne i funkcjonalne, a także wpisują się w nowoczesny design oraz aktualne trendy. Wyjaśniamy, czym się charakteryzują wybrane elementy aluminiowe w stolarce okiennej i drzwiowej.

Profile aluminiowe do drzwi przesuwnych

Na wysokiej jakości aluminium bazują m.in. profile aluminiowe do drzwi przesuwnych z oferty Deceuninck. Systemy DECALU88 DOORS posiadają nowoczesne zawiasy typu Rollenband, zabezpieczające przed powstawaniem mostków termicznych. System DECALU88 Folding Doors to rozwiązanie do drzwi tarasowych i balkonowych, jeśli chcemy stworzyć doskonałe wyjście na taras albo na ogród.

Systemy przesuwne to jedne z najpopularniejszych rozwiązań. Zapewniają komfort, modną stylistykę oraz bezproblemową obsługę. Są one często montowane m.in. w domach nowoczesnych oraz biurach, w których ważne jest maksymalne wykorzystanie światła słonecznego. Systemy drzwi przesuwnych będą stylowym, ponadczasowym i eleganckim elementem wystroju, który sprawdzi się w każdych wnętrzach.

Deceuninck oferuje duży wybór drzwi aluminiowych – typów, stylistyk, kolorów i parametrów. Można dobrać model najlepszy w zależności od gustu, rodzaju budynku, możliwości finansowych oraz potrzeb.

Systemy i profile aluminiowe do okien

Profesjonalne systemy aluminiowe do okien są także w ofercie Deceuninck. Jednym z ważnych, cenionych przez użytkowników, plusem tego rozwiązania, jest prosty i szybki montaż listy przyszybowej, bardzo estetyczna stylistyka oraz funkcjonalność. Systemy aluminiowe do okien są coraz chętniej stosowane w domach jedno- i wielorodzinnych.

Są to rozwiązania, które będą współgrały z takimi budynkami jak modernistyczne domy oraz nowoczesne obiekty biurowe. System przesuwny Decalu to aluminium o znakomitych właściwościach izolacyjnych.

W ofercie jest kilka linii systemów aluminiowych, między innymi DECALU88 New Steel w nowoczesnym stylu, system DECALU88 Hidden z tzw. „ukrytym skrzydłem”, DECALU88 Standard o minimalistycznym wyglądzie czy też DECALU94 Retro do budynków rustykalnych.© 2004 - 2023 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi