salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
W trosce o sen

Wielką uwagę przykładamy do tego, jak nasze łóżko ma wyglądać. Wybieramy styl, materiał wykończenie czy też kolor. Na dobrą sprawę przecież i tak ważniejsze jest to, jaki materac wybierzemy będzie zależeć jakość naszego snu. Niezwykle ważny będzie również stelaż, ale tak naprawdę należy traktować tego typu konstrukcję jako spójną całość dopasowaną do potrzeb użytkownika lub użytkowników. To właśnie ich przyzwyczajenia, waga czy też różnego rodzaju schorzenia warunkują, to jaką na przykład twardość, jakie wypełnienie czy wykończenie powinien mieć konkretny – idealny materac.

Popularne wyposażenie sportowe

W momencie, gdy piszemy ten tekst, wiosna, czyli szczególny czas wzmożonej aktywności sportowej wielu z nas, już upłynęła, a obecnie cieszymy się latem, czyli okresem gdzie faktycznie zintensyfikowana praca sportowa przeplata się z błogim lenistwem. Warto w każdym razie spróbować się z niego choć na moment wyrwać i zastanowić się, jaki można samemu sobie, ale również przyjaciołom, bliskim i rodzinie, sprawić prezent w zakresie zadbania o stan zdrowia i kondycję. Mówimy tutaj o niczym innym jak oczywiście o wyposażeniu sportowym! Pora zrobić mały przegląd przedmiotów, które w aktualnym stanie tego segmentu rynkowego wybijają się za sprawą ich rosnącej popularności!

Zostań doradcą Klienta w salonie BMW

Pojemna szafa to zdecydowanie jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. Trendem, jaki na dobre zagościł w ostatnich latach w polskich domach i mieszkaniach jest biała szafa, która świetnie dopasowuje się do każdego wnętrza, niezależnie od jego stylistyki. Mebel ten będzie jednocześnie fenomenalną ozdobą każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie, ale oprócz tego może pełnić szereg walorów praktycznych. Przede wszystkim dzięki swoim sporym gabarytom biała szafa dostępna w naszym asortymencie z pewnością pomieści nawet pokaźną kolekcję ubrań.

Ubezpiecz swoje mieszkanie świadomie. Uważaj na kruczki w umowie

Zaniżona suma ubezpieczenia, niepełna ochrona przed zalaniem i brak odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobom trzecim to prawdopodobnie trzy największe błędy, jakie możesz popełnić podpisując polisę na mieszkanie.

Zalety szaf tworzonych na wymiar

Stając przed koniecznością dokonania zakupu metalowych szaf można zdecydować się na gotowy produkt albo wybrać meble tworzone na wymiar. Wybierając tą drugą opcję mamy znacznie szersze możliwości. Przede wszystkim nie jesteśmy skazani na standardową specyfikację. Szafy dostosowane do indywidualnych potrzeb są gwarancją najbardziej efektywnego wykorzystania warunków lokalowych.

Jak wybrać najlepszą pościel?

Dobrze dobrana pościel to podstawa w każdej sypialni czy też pokoju dziecięcym. Warto przy wyborze zadbać zarówno o jej jakość, jak i odpowiedni styl. Dziś bowiem oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka i bez problemu znaleźć można eleganckie poszwy i poszewki, które jednocześnie prezentują sobą dobrą jakość i rozsądne ceny.

Sen na sprężynach

Materace sprężynowe to dla wielu z nas odległe wspomnienie z dzieciństwa. Kojarzą nam się ze skrzypieniem i sprężynami wychodzącymi na zewnątrz po dłuższym czasie eksploatacji. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy tradycyjny bonnell zastąpiono sprężyną kieszeniową.

Harmonijne porządki

Niezależnie od ilości posiadanych ubrań, butów czy innych akcesoriów od teraz z łatwością utrzymasz ład w swojej szafie czy garderobie. System, który umożliwia składanie drzwi niczym harmonijkę, wspomoże funkcjonalne użytkowanie mebli, a dodatkowo uzyskasz pełny dostęp do ich wnętrza.

Dzielimy ze sobą nie tylko troski, ale i łoże

„Moje łóżko? Kto ruszył? Tego by nie sprawił/ I najświadomszy rzeczy; chyba moce boże/ Mogłyby cudem ruszyć z miejsca moje łoże,/ (…)Kiedym sam wyciosywał to łoże przedziwne./ W dziedzińcu stało wielkie tam drzewo oliwne,/ Grube jak filar jaki, rozłogie i ciemne;/ (…)ściąwszy koronę drzewa gęstolistą,/

Sypialnia w kolorach jesieni

Jeszcze nim dobrze skończy się astronomiczne lato, można poczuć oznaki nadchodzącej jesieni. Gdy pogoda nie dopisuje i chłód zaczyna doskwierać, warto zadbać o to, by w mieszkaniu zapanowała gorąca atmosfera. Dekoria.pl prezentuje jesienną aranżację sypialni, która pozwoli cieszyć się przytulnym i pełnym energii wnętrzem przez cały rok.

1   2   3   4   5   6   7   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2024 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi