salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Stylowa sypialnia

Eleganckie, nawiązujące do włoskiego designu meble do sypialni z linii Rafael to najnowsza propozycja Kolekcji Mebli Klose. Zestaw przyciąga uwagę zarówno kunsztownym wzornictwem, jak i nowoczesnymi rozwiązaniami gwarantującymi funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz

Nasz organizm regeneruje się podczas snu. Dokonują się wtedy ważne procesy fizjologiczne. Naprawiają się uszkodzone w czasie dnia komórki, odbudowywane są wrażliwości receptorów oraz utrwala się pamięć.

Na dobry sen

Przyjemnie jest zasypiać i budzić się w miejscu, które optymistycznie nas nastraja, wycisza i daje ukojenie. Odpowiednie urządzenie sypialni pozwoli zadbać o nasze dobre samopoczucie. W zależności od możliwości oraz potrzeb warto dobrać meble, które nie tylko będą funkcjonalne, ale staną się ozdobą całego pomieszczenia i pomogą stworzyć nam przyjemne i ciepłe wnętrze.

Luksus spania

O tym, że sam materac nie zapewnia pełnego komfortu snu wiadomo od dawna. Aby go osiągnąć wyposażamy nasze łóżka w odpowiednie stelaże oraz pokrowce na materac. Okazuje się, że w przypadku tych ostatnich mamy szeroki wybór w zależności od potrzeb i upodobań. Szczególnie praktyczne są te, które cechują się właściwościami higroskopijnymi i antyalergicznymi.

Królewska kołdra

Wszyscy znamy przysłowie "jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz". Z myślą o osobach, które potrafią docenić zalety wyjątkowego posłania, powstały dwustrefowe kołdry królewskie z kolekcji Silk Dreams Luxury.

Salon i sypialnia w tonacji cappuccino

Kto nie lubi delikatnej pianki kawy cappuccino? Ten łagodny i subtelny napój, z każdym łykiem przenosi nas w krainę ukojenia i wyszukanego smaku. Dzięki tekstyliom domowym w tonacji cappuccino z kolekcji Arcana marki Dekoria.pl, uczynimy nasze wnętrze niepowtarzalnym i wyjątkowym.

PROFAP – SYPIALNIA PIANO

Sypialnia PIANO to projekt Jarosława Bełzy, dający początek najnowszej kolekcji firmy Profap. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli z nowej linii są zaokrąglone narożniki oraz zastosowanie nowatorskiego rozwiązania konstrukcyjnego: prostopadłych doklejek do frontów, które równocześnie stanowią bok komody czy szafki.

Łóżko wodne jako środek zaradczy przeciwko dolegliwościom bólowym pleców i karku

Dla rozwiązania wszystkich problemów, które powstają przy przyjmowaniu różnych pozycji podczas odpoczynku, można chyba znaleźć łóżko i materac o określonej miękkości, które pasują do danej osoby w określonej pozycji podczas odpoczynku. Materac wodny, najwyższej jakości i o pełnej objętości, jest jedynym istniejącym na dzisiejszym rynku materacem odpowiadającym w zadowalający sposób wymaganiom różnych pozycji podczas snu niezależnie od budowy ciała i postawy. Jestem zdania, że materace wodne wnoszą znaczny wkład w leczenie i zapobieganie dolegliwościom bólowym pleców i karku.

Sypialnia na lato

Z myślą o letnich, ciepłych nocach firma WOOL STAR przygotowała niezwykle delikatny i lekki komplet satynowej pościeli.

Przedłużenie wakacyjnych, letnich wspomnień z Carreblanc!

Sen jest niezbędny dla naszego zdrowia, jest odpoczynkiem po całym dniu. Aby dobrze przespać noc ważne jest na czym śpimy (łóżko, materac, poduszka). Również bardzo ważne jest otoczenie, czyli pościel (powłoczka na kołdrę, poduszkę, prześcieradło) z czego jest uszyta, wzornictwo, kolorystyka.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2022 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi