salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Meble łązienkowe DOMINO

KOŁO Sanitec, przy współpracy z polskim studiem wzornictwa MINDSAILORS, wprowadza do sprzedaży najnowszą kolekcję mebli łazienkowych Domino. Jest to trzecia kolekcja mebli przygotowana przez Mindsailors z myślą o marce KOŁO.

Kanciasta lewitacja

Ceramika przyciągająca wzrok i zaskakująca oryginalnym desingem? Kanciasta, a jednocześnie ujmująca swoją prostotą? Zaprojektowana zgodnie z najnowocześniejszymi trendami? Spełniająca wszystkie te kryteria kolekcja Portofino S jest już dostępna na polskim rynku.

ABC oszczędzania wody

Woda to coraz częstszy temat dyskusji dotyczącej przyszłości naszej planety. Każda kropla, która bezcelowo wypływa z kranu ma wpływ na ograniczenie dostępności wody na świecie. Już dziś jej brak odczuwalny jest w wielu miejscach na Ziemi. Warto więc zacząć rozważnie nią gospodarować. Proste nawyki oraz wymiana przestarzałych, czy nieszczelnych urządzeń w kuchni i łazience pozwolą w znaczny sposób ograniczyć nadmierny pobór wody w naszym gospodarstwie domowym.

Przyjemność płynąca strumieniem

Niezwykłe doznania płynące z polewania ciała wodą odkryto już w starożytnej Grecji. To wtedy pojawiły się pierwsze mechanizmy przypominające swoją budową współczesny prysznic. Aby móc się odświeżyć i poczuć wciąż napływający strumień wody na swojej skórze Grecy musieli tworzyć konstrukcje z drewna i rynien. Współcześnie nie musimy uciekać się do tak skomplikowanych rozwiązań. Dzięki kabinom prysznicowym Fresh marki KOŁO relaksujący prysznic możemy wziąć w każdej chwili.

Lekkie, nowoczesne wzornictwo, różnorodność modeli - nowości Roca

Nowości Roca tworzą inną jakość łazienki, są kompletnym, funkcjonalnym i ekologicznym rozwiązaniem. Zostały stworzone dla osób otwartych na świeże, nowe rozwiązania estetyczne

Kaldewei BASSINO – elegancja i styl

Wanna Kaldewei BASSINO została uhonorowana nagrodą „iF product design award 2010”. To już drugie, prestiżowe wyróżnienie dla tego nowego produktu firmy Kaldewei.

Wybierz klimat łazienki

Sposób w jaki aranżujemy wnętrze domu nie jest przypadkowy. Kolory ścian, mebli i dodatków odzwierciedlają nasz gust, charakter i wpływają na samopoczucie. Każde pomieszczenie ma swój własny urok, jednak łazienka jest miejscem szczególnym.

Wzory i kolorystyka Living City

Umywalki Living City to seria dla indywidualistów, dodatkowym blatem ceramicznym i niebanalnym wzorem nadadzą łazience indywidualny charakter i harmonię Kubistyczne umywalki z kolekcji Living City autorstwa niemieckiej grupy projektowej Phoenix Design zostały wzbogacone o niepowtarzalne nadruki, które przypadną do gustu najbardziej wymagającym osobom.

Prysznic do kwadratu

Po czasach rozkwitu różnorodności form projektowanych kabin prysznicowych, dziś do łask klientów znów wraca klasyczny kwadratowy kształt, kolejny raz stając się wyznacznikiem nowoczesności. Właśnie w zgodzie z najnowszymi trendami powstała nowa seria produktów prysznicowych ACTIMA 600. Zastosowano w nich połączenie prostej, klasycznej formy z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

Przestrzeń w toaletach publicznych

Standard toalet w biurach, bankach, czy restauracjach wpływa na ogólną ocenę tych miejsc. Dlatego funkcjonalne, a przy tym elegancko zaaranżowane łazienki są niezbędne nie tylko w prywatnych domach, ale również w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi