salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Meble Shape - nowe elementy o elastycznych wymiarach

Indywidualnie dopasowane co do milimetra Firma Villeroy & Boch rozszerza program mebli na miarę Shape Elastyczność ma na imię: Shape. Ten program modułowych mebli, który okazał się wielkim sukcesem po wprowadzeniu na rynek w 2008 roku, składa się zarówno z typowych mebli łazienkowych, jak i takich, które można precyzyjnie dopasować do własnych potrzeb.

Drewniana mozaika Etn!k

Sklepy Komfort wprowadziły do swojego asortymentu kolekcję ekskluzywnych mozaik drewnianych Etn!k firmy Dunin, przeznaczonych do aranżacji podłóg i ścian łazienkowych.

Funkcjonalna łazienka z klasą

Łazienka to miejsce, w którym każdy domownik spędza dziennie wiele czasu, dlatego powinna ona być nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna. Każda Pani domu stara się utrzymać w niej porządek mimo niezliczonej ilości kosmetyków i akcesoriów pielęgnacyjnych. Seria produktów łazienkowych oferowanych przez firmę PLAST TEAM ułatwi to zadanie. Różnorodność rozmiarów, kolorów oraz kształtów proponowanych akcesoriów zapewni odpowiedni design każdej eleganckiej łazience.

Galeria mebli łazienkowych - Sonia's design

Czy chcielibyście przerobić starą łazienkę i urządzić sobie w domu swoje własne małe spa?Dla fanów nowoczesnych wnętrz stworzyliśmy galerię złożoną z projektów Sonia’s Design. Meble tej projektantki są funkcjonalne i jednocześnie miłe dla oka oraz oryginalne. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Koniec monotonii w łazience - Nowe marki Artvillano i Anderstil

Czy nie znudziłaś się niepodzielną dominacją bieli w łazience? I właściwie dlaczego wanna, umywalka czy prysznic maja być tylko w jednym i tym samym kolorze? Pomyśl o intensywnej czerwieni i pełnej czerni w barwach swej łazienki. Odważ się na kontrast jaki prezentują produkty dwóch zupełnie nowych marek na rynku wyposażenia łazienek – Artvillano i Anderstil.

Kaldewei – pionier drugiej fali zielonej rewolucji

Wanny i brodziki Kaldewei ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm są najlepszym sposobem wyposażenia łazienek w obiektach, które w najbliższej przyszłości będą certyfikowane ekologicznie według nowych, kompleksowych zasad.

Niesamowite łazienki Flaminia

Jeśli chcesz zmienić wystrój swojej łazienki lub uczynić ją oryginalną, koniecznie musisz obejrzeć projekty włoskiego producenta ceramiki łazienkowej Flaminia, które mogą stać się dla Ciebie inspiracją.

Kaldewei stawia na Green Design

Firma Kaldewei, lider europejskiego rynku wanien, uzyskała na początku 2009 roku, jako pierwszy dostawca wyposażenia łazienek, certyfikat zgodności produktów z „Deklaracją Środowiskową” IBU (Instytutu Budownictwa i Ochrony Środowiska) zgodnie z ISO 14025, który jest zupełnie nowym, rewolucyjnym sposobem podejścia do certyfikacji ekologicznej materiałów budowlanych.

Znajdź swój kształt kabiny prysznicowej

Prysznic to miejsce, w którym po męczącym dniu poszukujemy ukojenia duszy i ciała. Już 10 minut spędzonych pod natryskiem znacznie poprawia nasze samopoczucie i kondycję. Aby zapewnić sobie komfortową kąpiel, należy wybrać odpowiednią kabinę prysznicową. Geo 6 to najnowsza oferta marki KOŁO, która zabierze nas w wodną przygodę.

Urocze zasłony prysznicowe

Jeśli chcesz ożywić swoją łazienkę i dodać jej więcej koloru, możesz zacząć od niewielkich zmian, tj. np. Zmiana zasłony prysznicowej.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2017 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi