salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Gra kontrastów

Prezentowane przez ikony stylu i wciąż na nowo odkrywane przez projektantów mody – połączenie czerni z bielą fascynuje siłą ekspresji i odwagą.

Design i funkcjonalność w dużych salonach i małych toaletach

Nowa kolekcja mebli łazienkowych Hall to linia, która przypadnie do gustu wszystkim ceniącym w produktach Roca umiejętne łączenie walorów użytkowych i estetycznych. Bogata oferta ceramiki i szafek Hall daje szerokie możliwości aranżacji niebanalnych wnętrz, zwłaszcza w zestawieniu z oferowaną przez Roca kolekcją baterii Targa.

We dwoje w łazience – funkcjonalna aranżacja

Dwoje w domu to niewiele. Jednak przed wyjściem do pracy, w trakcie porannego zamieszania, nawet dwie osoby mogą wciąż przeszkadzać - szczególnie w łazience. Tak być nie musi. Czas spędzony wspólnie w łazience zaaranżowanej w przemyślany sposób, może być niezwykle przyjemny.

Łazienka dla dojrzałych

Średnia wieku społeczeństw europejskich (także polskiego) powoli, ale nieubłaganie pnie się w górę. Producenci urządzeń do wyposażenia łazienki także uwzględniają ten fakt w swoich strategiach. W związku z tym firma Kaldewei, największy europejski producent wanien i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm, zleciła badania mające wykazać, jak Europejczycy oceniają okres życia umownie nazywany 50+ i jakie oczekiwania z nim wiążą, jeżeli chodzi o wyposażenie łazienki.

Punto za złotówkę

Wyjątkowa oferta wprowadzona na początku października br. przez Sanitec KOŁO umożliwia kupno dwóch umywalek z serii Punto marki KOŁO w cenie jednej. To jednak nie wszystko. W ramach promocji każdy, kto jednorazowo zamówi minimum 5 sztuk umywalek tej serii otrzyma dodatkowy rabat w wysokości 5%.

Remontujemy łazienkę

Nasze preferencje od lat nie zmieniają się – obok malowania ścian i wymiany podłóg do najczęściej wykonywanych prac należą remont łazienki i kuchni. Te "strategiczne" miejsca nadal pełnią rolę wizytówek domu, od nich też najlepiej rozpocząć cykl prac budowlanych.

Ceramika dodaje uroku

Od najlepszych hoteli oczekuje się stylu i klasy. Korzystają z nich osoby wymagające, które niełatwo zadowolić. Dlatego przy ich wyposażeniu używa się jedynie najwyższej jakości materiałów.

Jesienią urządzamy łazienkę

Wielu z nas marzy o eleganckiej, funkcjonalnej i trwałej kabinie prysznicowej w swojej łazience. Jest to jednak zakup nie na każdą kieszeń. Sanitec KOŁO wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów wprowadza od początku października promocję cenową.

Solidne podstawy eleganckiej łazienki

Panele podłogowe już dawno zaskarbiły sobie naszą przychylność. Cieszą nasze oko w salonach i sypialniach, na stałe zagościły w gabinetach i przedpokojach. Teraz, dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym zastosowanym w podłogach laminowanych firmy WITEX, możemy napawać się ich widokiem również w łazience.

Tradycja kontra nowoczesność – wybierz łazienkę dla siebie

Tradycyjne, owalne kształty czy nowoczesna geometria i minimalizm? Aranżacja łazienki powinna być nie tylko funkcjonalna, ale też ściśle współgrać z gustem użytkowników. Przed podjęciem decyzji o jej wystroju, warto zastanowić się jaka stylistyka jest nam najbliższa.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi