salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Wielobarwna kąpiel

Po zmianach w wystroju mieszkania, nadszedł czas na upiększenie tak magicznego miejsca jakim jest nasza łazienka. Pora pobawić się kolorem. Nudne, biało-szare wyposażenie łazienki to już przeszłość, a barwna, designerska kabina prysznicowa to luksus, na który pozwolić powinien sobie każdy, szczególnie gdy za oknem śnieżny, zimny grudzień.

Podwójny komfort cieplny w łazience

Grzejnik drabinkowy to bardzo popularne rozwiązanie ogrzewania łazienkowego, jednak w większych pomieszczeniach może nie zapewnić odpowiedniego efektu grzewczego. Wszędzie tam, gdzie wymagane są duże moce grzewcze i funkcjonalne rozwiązania świetnie sprawdzają się dwuwarstwowe grzejniki dekoracyjne marki Ze-hnder.

Ukryte w ścianie – instalacje podtynkowe w łazience

Łazienka bez widocznych rurek, zaworów czy podłączeń? Tak, to możliwe. Sposobem na ukrycie wszelkich elementów hydraulicznych jest instalacja podtynkowa.

Elegancja, estetyka i komfort - uchwyt Pool firmy Kaldewei

Relaks i przyjemność czerpana z błogiej, rozluźniającej kąpieli mogą stać się jeszcze bardziej intensywne dzięki inteligentnym akcesoriom kąpielowym. Takim, jak chociażby uchwyt KALDEWEI Pool, który łączy w sobie komfort użytkowania, wygodę oraz bezpieczeństwo, spełniając jednocześnie najwyższe wymogi nowoczesnego designu.

Bezdotykowe baterie łazienkowe

Energooszczędna, inspirowana sztuką kubizmu i niezmiernie przyjazna w użytkowaniu – taka jest nowa, bezdotykowa bateria z serii Oras Cubista. Producent wprowadził ją na polski rynek.

Brodzik Olympic Plus - Mocny akcent w Twojej łazience

Marka Novellini rozszerza popularną kolekcję brodzików Olympic. Nowość stanowi niezwykle elegancki, czarny, matowy brodzik z efektem antracytu. Olympic Plus to oryginalna propozycja, która doda charakteru każdej nowoczesnej łazience.

Profibox – nowe panele do prostokątnych wanien akrylowych

Firma Villeroy & Boch ma w swojej ofercie atrakcyjne rozwiązania do zabudowy wanien i zainstalowanych w nich systemów hydromasażu. Wysokiej jakości panele są łatwe w montażu i pozwalają na dużą elastyczność w urządzaniu estetycznych wnętrz łazienkowych.

Koniec z łazienkowym dylematem

Łazienka już dawno przestała być miejscem, o którego aranżacją dba się mniej, niż o wystrój najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w domu. Kolekcje glazury zgodne są z najnowszymi trendami we wzornictwie, a łazienkowe wyposażenie wyróżnia niepowtarzalny design.

Wielofunkcyjne grzejniki Zehnder

Rola grzejników nie musi ograniczać się tylko do ogrzewania pomieszczeń. Modele dostępne w ofercie Zehnder Polska mogą pełnić także dodatkowe funkcje. Akcesoria w postaci różnego rodzaju wieszaków umożliwiają wygodne suszenie i zawieszanie ręczników.

ŁAZIENKA INSPIROWANA NATURĄ

Cisza lasu, szum morza, zapach łąki, który kojąco wpływa na zmysły, ożywczy górski wiatr czy chłodny potok przynoszący ulgę zmęczonym wędrówką stopom – to zapewne najbardziej lubiane, działające na wyobraźnię obrazy, używane podczas rozmaitych sesji terapeutyczno-relaksacyjnych.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi