salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
PARMA - łazienka inspirowana naturą

Wśród natłoku codziennych obowiązków, wiecznego zabiegania i pośpiechu tęsknimy do naszej małej domowej strefy wyciszenia i wypoczynku. Coraz częściej tę rolę spełnia łazienka - oaza dla zmęczonego ciała i umysłu.

Moonlight Glow - inspirowane aerografią

Lata osiemdziesiąte są na topie. Telewizja i muzyka pop ogłosiły odrodzenie „80’s”, a moda i design wnętrz podążają za nimi, nawiązując do stylistyki tej dekady. Charakterystyczne są śmiałe, jasne kolory, błyszczące lakiery i migoczące cekiny, które widać także w aranżacjach wnętrzarskich.

BARI - czyli szlachetny minimalizm na usługach nowoczesnej łazienki

Jaka to ulga znaleźć się po pracowitym dniu w prostym, nieomal surowym wnętrzu, które nie wysyła nam dodatkowych bodźców, a wręcz, ujmując swoją prostotą i regularnością form, zaprasza do wypoczynku. Geometryczne kształty ceramiki łazienkowej, powtarzalny motyw prostokąta i kwadratu, śnieżnobiała biel urządzeń skontrastowana z ciemną złocisto – stalowo - brązową tonacją ścian stwarzają miłe wrażenie równowagi, porządku i chłodu.

MODENA - sposób na niebanalną łazienkę

Jak bardzo zmienia się rola współczesnej łazienki? Od miejsca spełniającego jedynie funkcje użytkowe po intymny azyl. Od zaopatrzonych w podstawowe urządzenia po świetnie wyposażone domowe gabinety SPA, których najważniejszym zadaniem jest szybka regeneracja sił użytkownika. Od skromnych i pozbawionych indywidualnego charakteru po śmiałe w aranżacjach pokoje kąpielowe projektowane z zamysłem stania się wizytówką domu. Od zunifikowanych po nieomal specjalistyczne, takie jak łazienka dla sportowca, dla młodej rodziny, dla osoby niepełnosprawnej. Jednak funkcjonalność każdej łazienki powinna iść w parze z jej estetyką.

MONZA - orientalne klimaty w europejskich wnętrzach

We wnętrzach inspirowanych japońskim stylem nie może zabraknąć głębokiej czerni i ognistej czerwieni symbolizującej życie, energię, aktywność. Natomiast kolory neutralne, takie jak odcienie bieli, wprowadzają równowagę i spokój.

Kąpiel w pełnym luksusie

Wśród cieszących się coraz większą popularnością brodzików z odpływem liniowym pojawiła się kolejna nowość - Wedi Fundo Riofino. W tym, licującym z podłożem brodziku, odpływ znajduje się na środku, zapewniając prawidłowe odprowadzanie wody nawet przy powiększonych rozmiarach zestawu.

Ściany pod parasolem

System FEELINGS WATERPROOF, marki Tikkurila, zapewnia profesjonalną ochronę ścian i sufitów przed wilgocią, będąc tanią i wygodną alternatywą dla glazury w łazience.

Dekoracje do łazienki - home&you

Nie masz pomysłu na swoją łazienkę? Jeśli nie wiesz co zrobić, żeby w prosty sposób zmienić wystrój i odnowić to pomieszczenie - obejrzyj propozycje dodatków i dekoracji do łazienek zaprezentowanych przez Home&you.

Ciekawiej pod prysznicem

Jeszcze kilka lat temu trudno było je spotkać w mieszkaniach czy domach. Prysznice "bez brodzika" przestają być już wyłącznie ciekawostką na pływalniach czy w hotelach i zaczynają ozdabiać coraz więcej domowych łazienek.

Luksus w wersji mini

Dobranie właściwego wyposażenia do niewielkiej łazienki to duże wyzwanie. Wnętrze, w którym liczy się każdy centymetr, należy urządzić nie tylko w atrakcyjny, ale przede wszystkim funkcjonalny i wygodny sposób. Firma Cifial w swojej ofercie posiada zarówno ceramikę, jak i baterie umywalkowe, które sprawiają, że nieduża łazienka zamienia się w mini salon kąpielowy.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi