salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
KALDEWEI – zielona łazienka

Coraz częściej słyszymy apele o zmianę stylu życia na proekologiczny. W przypadku łazienki najłatwiej o nie w hotelu. Dumnie wywieszona tabliczka informuje nas, że rzadziej zmieniając ręczniki przyczyniamy się do ochrony planety.

Łazienka dla gości – wygoda dla domowników

Zapraszając członków rodziny lub przyjaciół do naszego domu chcemy żeby czuli się w nim jak najlepiej. Dbamy o porządek, miłą atmosferę, przygotowujemy specjalne posiłki. Gdy goście odwiedzają nas często warto urządzić dla nich pokój gościnny oraz elegancką łazienkę.

Pazury im niestraszne – wanny i brodziki KALDEWEI

Właściciele czworonogów mogą spać spokojnie. Umycie psa nie grozi już zniszczeniem łazienki. Oczywiście pod warunkiem, że jest ona wyposażona w wannę lub brodzik wykonany ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm.

Łazienka z oknem w roli głównej

Okno w łazience staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem w mieszkaniach czy domach. Nic w tym dziwnego – praktycznych zalet nie można mu w końcu odmówić. Jak sprawić, by stało się także ozdobą?

Wybieramy wannę - na co zwrócić uwagę

Zakup wanny powinien być przemyślany, gdyż używać jej będziemy przez lata. Jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę: rozmiar i zagospodarowanie przestrzeni, wystrój wnętrza oraz indywidualne potrzeby domowników. Jeśli rozpatrzymy te kwestie, na pewno uda nam się wybrać model idealnie pasujący do naszej łazienki.

Łazienka – Twoje domowe SPA

Kąpiele relaksacyjne w centrach SPA nie należą do najtańszych przyjemności, dlatego nie często możemy sobie na nie pozwolić. Chęć odprężenia się odczuwamy jednak codziennie. Grupa Armatura wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. W ofercie krakowskiego producenta znajdziemy baterie wannowe i natryski, które pozwolą stworzyć małe, domowe SPA we własnej łazience.

Wanna MODO – wygoda dla każdego

Firma Sanitec KOŁO wprowadziła do asortymentu nowy produkt – funkcjonalną wannę MODO. Charakteryzują ją atrakcyjny wygląd, przestronność i wygoda. Jej geometryczny kształt łatwo wpisze się w aranżację zarówno przestronnego wnętrza, jak i niedużej łazienki. Wanna dostępna jest w dwóch wersjach – z odpływem bocznym i z odpływem w połowie długości wanny.

Piękne detale czynią łazienkę doskonałą

Płytki uruchamiające, odwodnienia prysznicowe, syfony czy odpływy wannowe do tej pory miały być jedynie funkcjonalne. Firma Viega postanowiła zmienić je w doskonałe również pod względem stylistyki i budzące emocje przedmioty. Wizjonerskie wzornictwo i szlachetne materiały takie jak metal i szkło sprawiają, że produkty z linii Visign nadają łazience wyjątkowy charakter.

Łazienka w paski

Akcesoria łazienkowe w paski? Jak najbardziej. Marka NICOL proponuje oryginalny w kształcie (asymetryczne, zakrzywione powierzchnie) i wzorze (czerń z brązowymi paskami) zestaw INES dla wszystkich, którzy nie boją się eksperymentować w urządzaniu wnętrz.

Nowa perła na rynku płytek

Kolekcja płytek Pop Art marki Ceramstic została uhonorowana tytułem Perły Ceramiki UE 2009. Konkurs Perły Ceramiki UE organizowany jest przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”. Uroczysta gala wręczenia Pereł odbyła się pod koniec stycznia 2010 w Poznaniu.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi