salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Kaldewei stawia na Green Design

Firma Kaldewei, lider europejskiego rynku wanien, uzyskała na początku 2009 roku, jako pierwszy dostawca wyposażenia łazienek, certyfikat zgodności produktów z „Deklaracją Środowiskową” IBU (Instytutu Budownictwa i Ochrony Środowiska) zgodnie z ISO 14025, który jest zupełnie nowym, rewolucyjnym sposobem podejścia do certyfikacji ekologicznej materiałów budowlanych.

Znajdź swój kształt kabiny prysznicowej

Prysznic to miejsce, w którym po męczącym dniu poszukujemy ukojenia duszy i ciała. Już 10 minut spędzonych pod natryskiem znacznie poprawia nasze samopoczucie i kondycję. Aby zapewnić sobie komfortową kąpiel, należy wybrać odpowiednią kabinę prysznicową. Geo 6 to najnowsza oferta marki KOŁO, która zabierze nas w wodną przygodę.

Urocze zasłony prysznicowe

Jeśli chcesz ożywić swoją łazienkę i dodać jej więcej koloru, możesz zacząć od niewielkich zmian, tj. np. Zmiana zasłony prysznicowej.

Elektryzujące baterie łazienkowe

Jeśli jesteś indywidualistą i chcesz, by Twoja łazienka była niepowtarzalna, a jednocześnie podobają Ci się niekonwencjonalne elementy wyposażenia mamy dla Ciebie wyjątkową kolekcję światowej sławy projektanta Carlos Aguiar. Do rodziny Techno marki Cifial właśnie dołączyła nowa seria baterii łazienkowych – Techno TH 250, które przykuwają wzrok i elektryzują swoim wyglądem.

Potrójna moc natrysku: KLUDI A-QAs

Nowoczesny program prysznicowy KLUDI A-QA wzbogacił się o nową rączkę natrysku: oprócz KLUDI A-QAi, dużej i płaskiej, z jednym strumieniem, w ofercie znajduje się obecnie także KLUDI A-QAs, wyposażona aż w trzy rodzaje strumienia.

Znajdź pomysł na swoją wymarzoną łazienkę

Sanitec KOŁO co roku powiększa swoją ofertę, aby dopasować się do rosnących potrzeb swoich klientów. Setki propozycji na łazienki nowoczesne, awangardowe i tradycyjne zebrane zostały w dostępnym od końca maja Katalogu Łazienek KOŁO 2009.

Łazienka z charakterem

Każde pomieszczenie w naszym domu powinno mieć swój niepowtarzalny charakter, dzięki któremu będziemy się w nim dobrze czuć. Dotyczy to zwłaszcza łazienki – miejsca, w którym zaczynamy i kończymy każdy dzień. Kolekcja EGO marki KOŁO sprawi, że stanie się ona szczególnym wnętrzem, a czas spędzony w niej będzie upływał nam w atmosferze harmonii i piękna.

Błogie lenistwo w wannie - Clarissa marki KOŁO

Jaka jest przewaga wanny nad kabiną prysznicową? Ciepła woda, w której możemy zanurzyć ciało, rozszerza naczynia krwionośne i przyśpiesza obieg krwi w organizmie, a to prowadzi do rozluźnienia mięśni i uczucia błogiego odprężenia.

Kolekcja Memento - Villeroy & Boch

„Doskonale minimalistyczny design” – pod tym hasłem firma Villeroy & Boch wprowadziła trzy lata temu na rynek purystyczne umywalki Memento. Inspirowane ponadczasowymi regułami szkoły Bauhaus, prostokątne umywalki są obecnie dostępne w wersji białej, modnej lśniącej czerni lub z ekskluzywnymi dekorami New Glory i New Glory Platinum. To produkty stworzone dla tych, którzy lubią otaczać się prostymi i indywidualnymi produktami.

Bassino Kaldewei - gwarancja relaksu w domowym SPA

Efekt unoszenia się na wodzie zwany morskim dryfem pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego uczucia nieważkości ciała oraz równowagi ducha. Przetworzenie ogromnej ilości bodźców jest wyzwaniem naszych czasów. Ich nadmiar wywołuje u ludzi stres i napięcie.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi