salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Jej wysokość

Urządzając łazienkę najczęściej zależy nam, by elementy jej wyposażenia były nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe. Modnym akcentem naszego wnętrza spełniającym te wymagania będą eleganckie baterie z przedłużonym korpusem. W swojej bogatej ofercie posiada je firma Cifial, proponując wysokie baterie w różnych kształtach i wykończeniach z pięciu kolekcji: Style 25, Quadra, L Spout, Techno 465, Style 35 oraz Techno M10.

Trochę inne meble...

Urządzanie wymarzonej łazienki to prawdziwe wyzwanie. Nie dość, że ogranicza nas przestrzeń samego pomieszczenia, to problemem są także jego kształty i rozmieszczenie niezbędnych urządzeń. Jak dobrać do tego meble? Jak sprawić, aby pasowały do charakteru całego pomieszczenia i co najważniejsze zmieściły się do naszej łazienki? Najprostsze rozwiązanie – meble należy... wybudować.

Nowy program natryskowy – elastyczny, innowacyjny, komfortowy

Prysznic ma być przyjemny i niekoniecznie szybki – to nowy trend obowiązujący w łazience. Skończyły się czasy, kiedy natrysk był tylko propozycją dla zabieganych, przykrą alternatywą dla wanny, gdy nie ma czasu na długie wylegiwanie się w ciepłej kąpieli.

Nowe produkty wellness - Villeroy & Boch

Coraz więcej osób pragnie mieć swoją prywatną strefę wellness, relaksować się i korzystać z odnowy we własnej łazience. Firma Villeroy & Boch wychodzi im naprzeciw, rozszerzając swoją i tak już bogatą ofertę wanien i wprowadzając szereg atrakcyjnych innowacji.

Unikat na światową skalę

Przedstawiamy kolekcje unikatowych na skale światową kamiennych umywalek.Pochodzące z Włoch umywalki są wytwarzane przez rzemieślników ręczną techniką olejowania i intarsjowania kamienia.Wykonanie jednej umywalki to około 300 godzin pracy ludzkich rąk.Typowe wymiary to 90/60/20cm

Pomysł na nowoczesną walentynkową łazienkę

Internity z uwagi na coraz bardziej wymagający rynek, dostosowuje swoje produkty oraz projekty pod wymagania indywidualnych Klientów, którzy potrzebują także niestandardowych rozwiązań w swoich domach.

Zabawa z kolorami - nowości w natryskach firmy FERRO

Nowoczesne rozwiązania zestawów natryskowych FERRO sprawiają, że strefa wody posłuszna naszemu życzeniu stanie się w jednej chwili centrum relaksu, salonikiem masażu lub domowym SPA.

Same plusy: dekoracyjny grzejnik łazienkowy zehnder yucca plus

Zehnder yucca plus – tegoroczna nowość w ofercie firmy Zehnder – to godny następca modelu zehnder yucca wave. Jednakże w tym grzejniku rurki poziome są proste, a nie wygięte w łuk. Pod względem konstrukcji zehnder yucca plus bardzo przypomina inny nowy grzejnik z tej linii – zehnder yucca mirror.

Najlepsze z najlepszych – łazienkowe hity 2008

Początek nowego roku skłania do podsumowania minionych dwunastu miesięcy. Spośród wielu produktów marki Cifial przedstawiamy dziewięć, które w 2008 roku cieszyły się największym uznaniem klientów. Polacy najczęściej wybierali produkty do małych łazienek, jednak o dość charakterystycznym, nietypowym wzornictwie.

TORINO - żywioł wody zaklęty w ascetycznych formach

Przyzwyczajeni do korzystania z łazienek o małej powierzchni, od współczesnej łazienki wymagamy czegoś więcej - przede wszystkim przestrzeni i światła. Aranżacja, którą proponujemy zadowoli z pewnością użytkowników ceniących właściwe oświetlenie.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi