salon   sypialnia   pokój dziecięcy   kuchnia   łazienka   dekoracje   wnętrza   dodatkowe wyposażenie   rtv⁄agd
Nowości na targach ISH we Frankfurcie

W marcu odbyły się targi ISH we Frankfurcie nad Menem. Jedna z największych światowych imprez targowych poświęcony wyposażeniu łazienek, budownictwu, klimatyzacji i energiom odnawialnym. Pomiędzy 10 a 14 marca odwiedziło je ponad 200 tysięcy osób, w tym co trzecia spoza Niemiec. Nie zabrakło wśród nich przedstawicieli krakowskiego salonu Max-Fliz, którzy we Frankfurcie poszukiwali inspiracji.

Kontrolowane źródło wody – armatura Ideal Standard

Mówimy, ze diabeł tkwi w szczegółach. Nabiera to wyjątkowego znaczenia jeśli chodzi o wyposażenie i aranżację wnętrz. Stylowe i nowoczesne detale sprawiają, że łazienka nabiera wyjątkowego klimatu a przebywanie w niej staje się czystą przyjemnością.

Indywidualne rozwiązania w typowym domu – projekt Dom – Nowy Wymiar

Pod Katowicami powstaje nowoczesny i ekologiczny dom jednorodzinny, którego zaletą jest dostosowanie do praktycznie każdej rodziny. Firma Sanitec KOŁO, jako uczestnik projektu Dom – Nowy Wymiar dostarcza domowi typowemu indywidualnych rozwiązań w zakresie armatury sanitarnej.

Delikatność jedwabiu

Kolekcja ceramiki i mebli łazienkowych Silk marki Keramag to wysmakowane połączenie mebli łazienkowych o zdecydowanych formach geometrycznych z łagodnie wykończoną ceramiką, zainspirowaną delikatnością jedwabiu.

Niestandardowe zastosowanie grzejników Zehnder

Łazienka coraz częściej postrzegana jest nie tylko jako miejsce higieny, ale także relaksu. Dlatego jej aranżacja jest tak istotna – zarówno z punktu widzenia estetyki, jak i funkcjonalności i komfortu użytkowania.

NOWY TREND W ŁAZIENCE

Jeszcze kilkanaście lat temu w polskich łazienkach królowały dwuuchwytowe baterie wannowo-natryskowe do montażu naściennego lub na rancie wanny, w których liczyła się przede wszystkim funkcjonalność, spychając estetykę na dalszy plan.

Łazienka marzeń według Ideal Standard

Łazienka to miejsce, w którym szukasz odpoczynku po męczącym dniu. To swoista świątynia relaksu, dlatego tak bardzo ważne jest jej wnętrze. Ideal Standard zabierze Cię w świat nieskończonych możliwości aranżacji, dzięki którym Twoja łazienka nabierze wyjątkowego stylu i spełni marzenia o idealnym miejscu na spędzanie wolnych chwil.

Pomysł na stylową łazienkę – seria Style marki KOŁO

Linia produktów Style to przemyślane rozwiązania, które idealnie wpasują się w przestrzeń każdej, nawet najmniejszej, łazienki. Ciekawa forma, asymetryczne kształty oraz niestandardowe rozmiary ceramiki i mebli wyróżniają je na tle typowych rozwiązań. Seria Style marki KOŁO sprawi, że łazienka stanie się wyjątkowo funkcjonalna i piękna.

Cocktail - umywalki blatowe KOŁO - sztuka kształtowania przestrzeni

Geometria i symetria - proste, regularne kształty wykorzystywane w wystroju wnętrz - ponownie inspirują artystów i architektów XXI wieku. W oparciu o panujące trendy stylistyczne powstała najnowsza seria Cocktail marki KOŁO. To niezwykła kolekcja umywalek blatowych, których wzornictwo oparte jest na zdecydowanych, symetrycznych kształtach.

Ucieczka z miejskiej dżungli

Relaks, ukojenie zmysłów i odzyskanie wewnętrznej równowagi – to wszystko odnaleźć można w samym sercu Krakowa. Nowo powstałe City SPA Endorfina oferuje swoim gościom zabiegi kosmetyczne i specjalne programy dobrane dla przyszłych mam. Każdy może skorzystać również ze strefy termalnej, powstałej przy współudziale wedi Polska - producenta specjalistycznych materiałów do aranżacji łazienek oraz pomieszczeń SPA.

<<<Poprzednie   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   następne>>>  


rtv/agd


DEKORACJE© 2004 - 2019 Herbert Grossfuss Media

Kontakt Tagi